PROSZĘ O PILNE PRZETŁUMACZENIE NA JĘZYK POLSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

dear Daniel


I have just read your e mail,my exams went very vell,I passed everything.

you wrote to me that you want to go on holiday,it s great idea and I think that Argentina is a wonderfull place, but it is very hot there so I think you should go there on October,you know,it wont be so hot!You also should visit capital of Argentina it s the best place.I advice you to travel around by train,because it will cheaper and you won t be so tired.

I hope to meet you in Medoza, and I think the best hotel for you is near sea.You will see beautiful beach.Hotels near see arent too expensive because there are too far from citz centre.not only there are beautifull sights but also silence.

I think that there will be your the best holiday and we ll spend this time together

bye

2

Odpowiedzi

2010-02-20T17:55:25+01:00
Drogi Danielu!

Właśnie przeczytałem twój e-mail, moje egzaminy poszły bardzo dobrze, zdałem wszystko.

Napisałeś mi że chcesz jechać na wakacje. Myślę że to świetny pomysł i że Argentyna jest pięknym miejscem ale jest tam bardzo gorąco więc sądzę że powinieneś tam pojechać w październiku, nie będzie wtedy tak gorąco. Odwiedź stolicę Argentyny, to najlepsze miejsce. Moja rada dla Ciebie - podróżuj tam pociągiem, będzie taniej a Ty nie będziesz tak zmęczony.

Mam nadzieję że spotkamy się w Medoza, sądzę także że najlepszy hotel dla Ciebie jest niedaleko morza. Zobaczysz piękne plaże. Nadmorskie hotele nie są zbyt drogie ponieważ są daleko od centrum. Oprócz pięknym widoków można tam także zastać ciszę.

Mam nadzieję to będą twoje najlepsze wakacje i że spędzimy je razem!

Pa!
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T17:55:50+01:00
Drogi danielu
wlasnie przeczytalam twoj bo e-mail, moje egzaminy poszly swietnie, zdałąm wszystko
napisales mi, ze chcialbyswyjechac na wakacje, to swietny pomysl i mysle ze argentyna jest cudowny miejscem, ale jest tam strasznie goraco, wiec mysle, ze powienienies pojechac tam w pazdzierniku, wiesz, nie bedzie tak goraco. powinienes tes odwiedzic stolice argentyny to swietne miejsce(doslownie najlepsze).radze ci podrozowac pociagiem, bedzie tanszy i nie bedz8iesz zbyt zmeczony.
mam nadzieje ze spotkam cie w medozie, mysle ze to najlepszy hotel jak dla ciebie, jest blisko morza.bedziesz mial widok na przepiekna plaze. hotele polozone blisko morza nie sa zbyt drogie, bo sa polozone z dala od centrum miasta, nie tylko sa tam piekne widoki ale rowniez cisza
mysle ze to beda twoje najlepsze wakacje i speczimy je razem
pa
1 4 1