Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T20:09:24+01:00
Marcin Borowicz różnił się tym od Andrzeja Radka, ze miał zapewniona edukacje. Andrzej sam musiał opłacać szkole, sam dążyć do wszystkiego. Marcinowi Borowiczowi zapewnili to rodzice, ale najbardziej mama.Oboje uczęszczali do koła literatów czytając zakazane księgi. Oboje mieli dość podobne charaktery.Zawsze potrafili dowieść,ze jeśli mogą to stać ich na wiele więcej niż się innym wydaje. Ich losy spotkały się gdy Andrzej Radek sprowokowany uderzył ucznia, wtedy Marcin wyciągnął dłoń i dzięki niemu nie został wyrzucony ze szkoły. Andrzej Radek odwdzięczył mu się gdy Marcin dowiedział się,ze " Biruta" wyjechała. Obaj byli przyjaciółmi.

Marcin Borowicz był zdolny, lecz uczył się pilnie tylko w pierwszym roku nauki w Klerykowskim gimnazjum, stać go było na więcej, lecz nie chciało mu się.Kochał rodzinę a najbardziej matkę, czuł się samotny gdy został w szkole sam, tęsknił za rodzina. Miał zapewniona edukacje. Uczęszczał do teatru i koła literatów.

Andrzej Radek był niezwykle wytrwały, uczynny i cierpliwy. Sam opłacił sobie naukę w Klerykowskim gimnazjum. jego droga życiowa była trudna. Po śmierci rodziców nie Nie miał nikogo.
2 4 2