Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-20T20:15:35+01:00
Ferie to wspaniały czas. Mogę wtedy odpocząć od szkoły i myśleć tylko o przyjemnościach.
Pewnego dnia postanowiłam pójść na długi spacer. Moja miejscowość jest piękna zimą i wiedziałam że nie będę się nudzić. Ale nie sądziłam że spodka mnie coś takiego...Poszłam do lasu. Gdy przechodziłam przez ogromne zaspy śniegu, zauważyłam coś dziwnego za jednym z drzew. Podeszłam bliżej, a tam siedziała jakaś dziewczynka. Była zziębnięta i cała się trzęsła. Zapytałam:
- Co tu robisz?
- odpowiedziała: Zgubiłam się i nie mogę trafić do domu.
- A gdzie mieszkasz?
- Moja babcia ma dom na Zielonej Łące, ale nie umiem tam dojść. Proszę pomóż mi?
- Dobrze wiem gdzie to jest, chętnie Cię zaprowadzę, chodź ze mną.
- Dziękuje.
Wzięła mnie za rękę i poszłyśmy. Po drodze powiedziała mi, że nie ma rodziców i opiekuje się nią babcia. Szybko się z nią zaprzyjaźniłam, była inna niż moje koleżanki, bardziej dojrzała i odpowiedzialna jak na swój wiek.
Gdy już doszliśmy do domu jej babci, zaprosiła mnie do środka. po chwili zamysłu zgodziłam się i weszłam. Dom w środku był piękny, a jej pokój wprost cudowny. Miała ogromne akwarium, w którym były piękne ryby. Jej babcia wróciła z podwórka i od razu przybiegła do niej, uściskała ją i zapytała co się stało bo bardzo długo jej nie było. Opowiedziała jej wszystko, a ona podziękowała mi i zrobiła nam gorącej czekolady. Rozmawiałyśmy dużo i grałysmy w wiele gier. Została moja przyjaciółką. Jej babcia wieczorem odwiozła mnie do domu saniami.
To był mój najlepszy dzień ferii, spędziłam wspaniale czas i zyskałam wspaniałą przyjaźń.
3 2 3