Siema, mam czas do końca ferii, musze zrobić ULOTKĘ na temat ALKOHOLIZMU. Ma się tam znajdować m.in. :
-Choroby alkoholizmy
-Co przyczynia się do sięgania po alkochol
-Jak wyjść z alkocholizmu
-Jakie narządy wew. niszczy nam alkohol

Możecie coś ciekawego jeszcze dodać. Liczę na waszą pomoc i na dobrą pracę, daje wam 55 PKT w nadziei, że orobicie za mnie kawał dobrej roboty :) Ma to być ulotka, którą wy chcieli byś cie przeczytać. Nie pełno napisaów i 0 wniosków, ma być krótko i na temat, ja sobie jakiś rysuneczek tam mały dam, to sie ogólnie ma zmieścić na kartce A4. LICZE NA WAS !!!!!

1

Odpowiedzi

2010-02-20T21:34:03+01:00
Sam zobacz czym się trujesz!
Alkoholizm, inaczej uzależnienie od alkoholu, choroba alkoholowa choroba polegająca na utracie kontroli nad ilością spożywanego alkoholu.
Badania wykazują, że:

* Piwo pije 73% chłopców i 67% dziewcząt
* Wino 69% chłopców i 36% dziewcząt
* Wódkę zaś odpowiednio 14% i 7%
Alkohol źle wpływa na organizm. Niszczy nasze ciało. Przez nadmierne spożywanie alkoholu wielu ludzi popada w depresje, uzależnia się co spowodowane jest marskością wątroby. To poważna choroba z ktorej nie mozna sie wyleczyc.
Wiele osob chce wyjsc z tego nalogu lecz niewielu si e to udaje niestety. Alkohol to uzaleznienie na cale zycie.
Jak chcesz to sobie cos wybierz z tego.
Mam taki pomysł moze bys napisala jakas historie np jakiegos czlowieka ktory wyszedl z alkoholizmu. albo sciagnela z neta.
Ulotka bylaby koloru obojetnie jakiego i ten tekst opowiadanie jakiegos czlowiek ao tym ze wyszedl z alkoholizmu. jego odczucia,co czul itd. i w tle np jakis obrazek. jak chcesz moge ci taka historie napisac daj znac na gg moje 7810684
1 3 1