Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T19:29:17+01:00
Twoja Ziemia, 21 II 2010r.

Przyjacielu!

Piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że mi pomożesz. Mi, i wszystkim ludziom. Ty jako najlepszy Przyjaciel i Wspomożyciel. Przepraszam, że tak długo wzlekałam z tym listem. Tak dużo się dzieje... Czas biegnie coraz prędzej. A Ty czekasz.... I dziękuję Ci za to.
Panie. Chciałabym Cię prosić o odwagę. Odwagę godną Twojemu Apostołowi - mnie, dla wszystkich, którzy chcą Ci służyć. Odwagę słońca, które mimo ogromu zła, codziennie budzi się i otula świat swoim ciepłem... Chciałabym być lepszym człowiekiem. Jeszcze lepiej Ci służyć i jeszcze mocniej kochać! Jeszcze bardziej być Twoją Przyjaciółką!Jeszcze bardziej się nią czuć. Być nią także dla innych. Dla każdego napotkanego człowieka. Kochać bliźniego, jak siebie samego! Zacząć szanować każdego, bo przecież pochodzimy z rąk Twoich. To wszystko by jeszcze lepiej Ci służyć.
Pozdrawiam Cię ciepło. Do usłyszenia w moim sercu. Tam gdzie chcę, by panowała wieczna wiosna. Dla Ciebie. Lubisz wiosnę prawda?

Arkhadia96
1 5 1
2010-02-21T19:52:39+01:00
Kochany Panie Jezu!!
Na początku tego listu chcę życzyć Ci wszystkiego dobrego i gorąco Cię pozdrowić. Przepraszam też że piszę dopiero teraz.Jednak nauka i codzienne obowiązki całkowicie pochłonęły mój wolny czas.
Piszę w trochę nie typowej sprawie. Jak wiesz jestem lektorką, często z tego powodu spotykam się z nie miłymi komentarzami. Nie rozumiem dlaczego moi rówieśnicy tak reagują. Przecież nie robię nic złego...Modlę się i czytam w Kościele aby pogłębić przyjaźń z Tobą Jezu mój kochany.Prozę Cię naucz nie tylko moich znajomych ale także ludzi z całego świata jak dobrze jest być Twym przyjacielem!! jak dobre jest serce Twoje i Twojego Ojca, naszego Boga!! Proszę Cię Panie Jezu pomóż im zrozumieć.... Pomóż im też zachować powagę i skupienie w czasie Mszy św i lekcji religii.
Bardzo Ci dziękuję
Kocham Cię Panie Jezu
XX
1 5 1