Przetłumaczcie mi ten tekst na polski proszę. Z góry dzięki:):**

1.Thank you very much TopTeenTravel for your African adventure Holiday - we know you're going to have a great time with us! Here are our favourite travel tips to help you get ready for the trip.

2.You know that there will be ten of you in the minibus so it will get quite crowded. There won't be room for a big suitcase or heavy backpack. Also remember that you're flying to Africa, so a very big backpack isn't good idea.

3. Write down all the stuff you want to take - you'll be away for six weeks. Then look at your list and choose only a third of the things. It's not just a question of how many things you take, but also of how much they weigh.

4. Choose clothes which are light and are easy to dry. So go for a polyester T-shirt, not a cotton one, lightweight trousers instead of jeans, and a fleece, not a wool sweater. Forget your raincoat and pack a waterproof jacket.

5. You'll often travel for 10 to 12 hours a day. It's good idea to have some things in your daypack to help you pass the time - your MP3 player, paperbacks or some playing cards.

6. And last but not least, don't forget your mobile - you'll want to tell your family and friends how the trip is going.

7. See you soon on our adventure holiday! And happy backpacking!

3

Odpowiedzi

2010-02-21T14:32:10+01:00
1.Dziękuję bardzo TopTeenTravel na twoje afrykańskie Wakacje przygodowe - wiemy, że będziesz świetnie się bawić z nami! Tu nasze ulubione wskazówki turystyczne mają pomóc ci przygotowywać się na podróż.

2.Znasz to tam być dziesięcioma z ciebie w mikrobusie tak to dostanie całkowicie stłoczony się. Tam nie być miejscem na walizę albo ciężkim plecakiem. Również pamiętać, że lecisz do Afryki, więc bardzo duży plecak nie jest dobrym pomysłem.

3.Pisać, że w dół całego czegoś chcesz wziąć - będziesz daleko przez sześć tygodni. Wtedy patrzeć na twoją listę i wybierać tylko trzeci z rzeczy. To jest nie tylko pytanie ilu rzeczy bierzesz, lecz także z jak dużo oni ważą.

4.Wybierz ubranie, które jest lekkie i ma spokojnie suszyć. Tak lubić koszulkę bawełnianą poliestrową, nie bawełna jeden, lekkie spodnie zamiast dżinsów, i polar, nie sweter wełniany. Zapomnij twojego płaszcza od deszczu i zapakuj nieprzemakalną marynarkę

5.Często będziesz przedstawicielem handlowym 10 do 12 godzin dzień. To jest dobry pomysł by przyjąć jakieś rzeczy twój daypack do pomocy spędzasz czas - twój poseł 3 gracz, książki w miękkiej oprawie albo jakieś karty do gry.

6.I i w końcu, nie zapominać twojego telefonu komórkowego - będziesz chcieć powiedzieć twojej rodzinie i przyjaciołom jak podróż idzie.

7.Zobacz cię niedługo na naszych wakacjach przygodowych! I szczęśliwa wędrówka z plecakiem!
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T14:43:07+01:00
1.Dziękuję bardzo TopTeenTravel na twoje afrykańskie Wakacje przygodowe - wiemy, że będziesz się świetnie z nami bawić! Tu nasze wskazówki turystyczne mają pomóc ci przygotowywać się na podróż.

2.Znasz to tam być dziesięcioma z ciebie w mikrobusie tak to dostanie całkowicie stłoczony się. Tam nie ma miejsca na walizkę lub ciężki plecak. Pamiętaj również, że lecisz do Afryki, więc bardzo duży plecak nie jest dobrym pomysłem.

3.Zanotuj wszystkie rzeczy chcesz zrobić - będziesz z dala przez sześć tygodni. Popatrz więc na listę i wybierz tylko jedną trzecią z tych rzeczy. To nie tylko pytanie, jak wiele rzeczy można podjąć, ale także tego, jak wiele zważyć.

4. Wybierz ubrania, które są lekkie i łatwe do wyschnięcia. Więc idź do T-shirt poliester, bawełna nie jeden, a nie lekkie spodnie jeansowe i runo, a nie sweter z wełny. Zapomnij o swoim płaszczu i opakowania wodoodporne kurtki.

5.Będziesz często wyjeżdżają na 10 do 12 godzin dziennie. To dobry pomysł, aby pewne rzeczy w swoim daypack zabrać dla zabicia czasu - odtwarzacz MP3, wydrukowanej lub kilka kart do gry.

6. I nie zapomnijcie, telefonu komórkowego - będziesz chciał powiedzieć rodzinie i przyjaciołom jak i co się dzieje na wycieczce.

7.Do zobaczenia wkrótce na naszych wakacyjnych przygodach! Miłej i szczęśliwej wycieczki z plecakami!
2 1 2
2010-02-21T16:05:38+01:00
1.Dziękuje bardzo TopTeenTravel dla African Adventure Holiday - Wiemy, że będziemy mieć wielkie razem z nami! Oto nasze ulubione podróży porady, które pomogą Ci przygotować się do podróży.

2.You wiem, że nie będzie dziesięć was minibus, więc będzie się dość tłoczno. Nie będzie miejsca dla dużych walizkę lub plecak ciężki. Należy również pamiętać, że lecą do Afryki, a więc bardzo duży plecak nie jest dobrym pomysłem.

3. Zanotuj wszystkie rzeczy chcesz zrobić - musisz być z dala od sześciu tygodni. Popatrz więc na listę i wybrać tylko jedną trzecią z tych rzeczy. To nie tylko pytanie, jak wiele rzeczy można podjąć, ale także tego, jak wiele zważyć.

4. Wybierz ubranie, które są lekkie i łatwe do wyschnięcia. Więc idź do T-shirt poliester, bawełna nie jeden, a nie lekkie spodnie jeansowe i runo, a nie sweter z wełny. Zapomnij o swoim płaszczu i opakowania wodoodporne kurtki.

5. Będziesz często wyjeżdżają na 10 do 12 godzin dziennie. To dobry pomysł, aby pewne rzeczy w swoim daypack pomóc zabicia czasu - odtwarzacz MP3, wydrukowanej lub kilka kart do gry.

6. I last but not least, nie zapominajcie, telefon komórkowy - będziesz chciał powiedzieć rodzinie i przyjaciołom jak trip dzieje.

7. Do zobaczenia wkrótce na naszych wakacyjnych przygód! Backpacking i szczęśliwy!

Soryy ale nie wszystko mi sie udalo przetłumaczyc