Odpowiedzi

2010-02-21T15:28:23+01:00
Szanowny Panie Ministrze ,

Piszę do Pana ten list,gdyż jestem mieszkanką Lublin i zauważyłam pewien problem. Na terenach łąk , które znajdują się na ulicy Królowej Jadwigi panuje składowanie śmieci. Ludzie , którzy mieszkają w pobliżu tych łąk nielegalnie wyrzucają tam śmieci.
Nie było to bardzo zauważalne dopóki nie powstała pełna sterta śmieci i różnych odpadów. W pobliżu tych łąk nie tylko strasznie śmierdzi , ale również znajdują się tam muchy,szczury i różne szkodliwe bakterie , które źle wpływają na stan zdrowia wielu ludzi. Dziękuję za rozpatrzenie mego listu i proszę o szybkie rozwiązanie tego problemu.
Z poważaniem,
.............
17 3 17
  • Mint
  • Początkujący
2010-02-21T15:30:29+01:00
Szanowny panie ministrze piszę ten list aby jak najskuteczniej rozpatrzył pan moją proźbe o zlikwidowaniu wysypiska śmieci w mojej miejscowości.......(twoja miejscowość).Wysypisko to znajduję się niedaleko domów mieszkalnych co grozi poważnymi chorobami takimi jak choroby układu nerwowego , choroby płuc ale również choroby nowotworowe.Przez rozkładane odpady które znajdują sie na wysypisku rozchodzi sie nieprzyjemny( wręcz odrażający ) zapach, który przeszkadza nie tylko popliskim mieszkańcom. Z tąd też moja prożba w imieniu wszystkich mieszkańców.........(miejscowość) aby wysypisko to zostało przeniesione, lub całekime odizolowane..
Z powazaniem................(imie i nazwisko)
(nie jest to pełny list)
19 3 19