Odpowiedzi

2010-02-21T15:50:17+01:00
A więc ja chciałabym byc spostrzegana jako mądra młoda osoba ,miła ,przyjazna ,odpowiedzialna i jak każdy wszystko co najlepsze ,a żeby zmienic terazniejdze zdanie o mnie czyli<swirnieta nastolatka ,z ktorą lepiej nie zostawiac młodszej siostry >powinnam starac sie przypodobac rodzicom.dotrzymywac danej obietnicy,a także pomagac w codziennych czynnosciach :takich jak sprzatanie gotowaNie<yy yłe;D>powinnam pewnie starac sie pokazac otoczeniu ze potrafie sie zachowac ale tez zabawic i posmiac .

mozes napisac cos takiedo zeby było z humorem,wiem ze to nie szóstkowa praca ale mozesz cos dodac od sb.mam nadzieje ze cie natchnełam i bedzieszmiec jakis pomysł pozdro;)
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-21T15:55:47+01:00
Chcę, aby ludzie za 5 lat postrzegali mnie jako osobę, która traktuje życie jak cenny dar, jak przygodę. Jednocześnie chciałabym aby zobaczyli we mnie osobę nieanalizującą dokładnie wszelkich potknięć, które często zdarzają się w życiu każdego z nas. Niech dostrzegą we mnie prawdziwego człowieka, który nie dąży jedynie do zyskania przyjaciół i wzbogacenia się kosztem innych. Ludzie powinni dać sobie trochę czasu, aby móc całkowicie poznać drugiego człowieka i nie osądzać go jedynie po pozorach.
Aby już dziś zmienić zdanie innych na mój temat mogę im udowodnić, że tak naprawdę nie jestem chytrym i przepełnionym zawiścią człowiekiem. Wystarczy jeden dobry gest płynący prosto z serca.. Postaram się pomagać innym w obliczu ich problemów i dylematów. Już nie będę człowiekiem obojętnym na czyjeś krzywdy i zło. Zmienię nastawienie do życia i drugiego człowieka a na pewno niejedna osoba zmieni o mnie zdanie i znajdzie we mnie nie tylko prawdziwego człowieka, ale także bratnią duszę.
2010-02-21T15:57:56+01:00
Chcę aby za 5 lat ludzie widzieli mnie: mądrą, żeby mogli mi coś powierzyć, mieli do mnie zaufanie, żeby stawiali mnie za wzór, żebym była dla nich przykładem do naśladowania,
a żeby zmienić ich dzisiejsze zdanie o mnie mogę być dl nich życzliwa, pomagać im, troszczyć się o nich, i być sobą, kierować się swoim rozumem,

to chyba na tyle co mogłam to pomogłam:) pozdrawiam :):)