Wypracowanie dzielimy na 3 akapity : rozpoczęcie, roZwinięcie i zakończenie.
POTRZEBUJĘ TYLKO ROZPOCZĘCIA. Rozpoczęcie niech ma min.2 zdania, a max. 4 zdania. temat wypracowania "miłość i przyjaźń to uczucia najważniejsze na świecie"

daję najjjjj !!!

Dziękuję z góry :* :)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T16:09:31+01:00
Według mnie miłość i przyjaźń to najważniejsze uczucia na świecie. To dzięki nim mamy przyjaciół, znajomych, z którymi możemy rozmawiać o wszystkich naszych sprawach.
2010-02-21T16:11:32+01:00
Na początku możesz napisać czym jest miłość i czym jest przyjaźń . Mogą byćt o regułki lub możesz napisać czym dla Ciebie jest miłość i przyjaźń . Np .

Miłość i przyjażń to najważniejsze wartości w życiu każdego człowieka.
Przyjaźń jest to więź emocjonalna dwóch osób. Każde z nich w 100% sobie ufa, a w razie potrzeby pomoże. Przyjaźń to taka nie widziala nić łącząca ludzi. Bardzo trudno sie ją zbudować,ale gdy juz sie tego dokona człowiek staje sie szczęśliwszy. Miłość jest dowolną ilością emocji i doświadczeń nawiązujących do powodu silnej więzi. Słowo miłość może odnosić się do wielu różnorodnych uczuć, stanów i postaw, poczynając od ogólnego zadowolenia, a kończąc na silnej interpersonalnej atrakcji. Rozmaitość użyć i znaczeń, połączona z zawiłością opisywanych przez nią uczuć, powoduje, że miłość jest niespotykanie trudna do zdefiniowania, nawet w porównaniu do innych stanów emocjonalnych.