Odpowiedzi

2010-02-21T16:49:22+01:00
Droga klaso (np III b)
To ostatnie nasze chwile razem. Wiele się wydarzyło. Te wszystkie lata jakie spędziliśmy razem były najwspanialszymi latami w naszym życiu. Mam nadzieję, że nigdy o nich nie zapomnimy i za kilka lat na spotkaniu klasowym powspominamy. Mieliśmy najwspanialszą wychowawczynię i życzymy jej jak najlepiej. Ona również życzy nam dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że nie zapomnimy się nawzajem.
xxx
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T16:53:42+01:00
Nadeszła właśnie chwila, której wyczekiwaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego. Stoimy teraz tutaj, lecz myślami większość z nas jest już daleko stąd. Przemierzamy góry, jeziora, doliny… Każdy z nas zapewne myśli, co wyniósł z tego miejsca, czego się nauczył, co jeszcze mógł uczynić, aby doskonalić siebie. Dochodzimy jednak do refleksji, że tę szkołę zapamiętamy na zawsze. Jesteśmy pełni wdzięczności za Wasz wysiłek i poświęcenie w trudnej drodze nauczenia nas czegokolwiek. Mimo naszych wielokrotnych oporów, udało Wam się osiągnąć ten cel.

Dziękujemy również innym pracownikom szkoły, którzy przyczynili się do tego, iż czas tutaj upłynął w miłej atmosferze, czystości i porządku.

Myślę, że pomogłam ;)
pozderki
1 4 1