Przedstawienie postaci


Opis sylwetkiOpis twarzy


Opis sposobu ubrania się
Sposób zachowani sie, cechy charakteru


Proszę o szybkie rozwiązanie tego zadania. Dlatego zostawiłem tyle miejsca pomiędzy tym co napisałem bo tam mam umieścić opis :)

2

Odpowiedzi

2010-02-21T17:03:01+01:00
Przedstawienie postaci: moja/mój kolega/koleżanka (wsaw tu imię)
Opis sylwetki: ma chudą, zgrabną, wysportowaną sylwetke
Opis twarzy: na jej/jego twarzy znajdują się błękitne oczy i uśmiechnięty uśmiech.Jej/jego twarz ma kształt jajowaty.
Opis sposobu ubrania się:(ona) Ubrana jest zawsze w czarną lub niebieską tunike i jensowe rurki (spodnie).Lubi też chodzić w spódnicy i w butach na wysokich obczasach.(on) Zawsze ubrany jest w spodnie moro i koszulkę moro, jego buty są białe ale trochę wybrudzone w błocie.
Sposób zachowani sie, cechy charakteru: zawsze zachowywuje się kulturalnie, jest odważną, miłą i uprzejmą osobą.

5 3 5
2010-02-21T17:07:19+01:00
Kasia jest moją koleżanką z osiedla. Pochodzi z Jamajki, lecz jej tata jest Polakiem. Tak jak ja ma 12 lat. Gdy miała 5 lat razem z rodziną przeprowadzili się do Polski. Świetnie zna oba języki.
Kasia jest szczupłą, wysoką dziewczyną. Jej sylwetka ma wiele dziewczęcego uroku: długie nogi, opadające na ramiona ciemne włosy.Jej skóra nie jest tak blada jak moja, wręcz przeciwnie, przez cały rok jest pięknie opalona.
Na jej twarzy widnieje kilka jasnych piegów. Ma piwne, duże oczy i grube usta. Zawsze się uśmiecha, pokazując białe, lśniące zęby.
Często ubiera się w wąskie spodnie- rurki i bluzki z krótkim rękawkiem. Lubi też zakładać buty na obcasie. Lubi dziewczęce kolory takie jak róż i morski błękit i często nosi ubrania w tych kolorach.
Kasia ma radosne usposobienie i jest uczuciowa. Jest osobą otwartą na innych i na świat. Chętnie zawiera przyjaźnie. Koleżankę charakteryzuje także inteligencja i pracowitość. Jest dobrą uczennicą.
Myślę, że te wszystkie pozytywne cechy ukształtowały się dzięki trosce rodziców. Dziewczyna jest wzorem do naśladowania.
7 4 7