Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T16:57:30+01:00
Według mnie miłość jest najważniejsza w życiu.Sądzę tak, ponieważ bez miłości jesteśmy puści.Cały czas dążymy do poznania osoby, która będzie dla nas bliska, będziemy mogli się jej zwierzyć, porozmawiać o rzeczacz błahych i tych ważnych. Będzie przy nas kiedy będzie nam źle i kiedy będziemy chcieli się podzielić swoją radością. Dlatego też uważam, że ma nic ważniejszego od miłości.
1 5 1
2010-02-21T16:59:53+01:00
Ja uwazam ze milosc jest najwazniejsza zarazem najlepsza rzecza jaka moze nas spotkac w zyciu. Kiedy sie znajdzie ta jedyna osobe staje sie ona dla nas najwazniejsza. Dzieki niej mamy sile by dalej zyc, checi do dalszej pracy i udoskonalenia sie. Jestesmy szczesliwi i wydaje nam sie ze mozemy wszystko. A wiec szczesliwemu czlowiekowi ktory wierzy w siebie i jest pelny nadzieji i wiary wszystko sie uda.A to wszystko dzieki milosci.
2 3 2
2010-02-21T17:02:26+01:00
Według mnie miłość jest najważniejsza w życiu. Dlaczego? Jak chcemy znać odpowiedź na to pytanie trzeba zdefiniować miłość. Miłość jest wielkim poświęceniem dla innej osoby, dążeniem do szczęścia partnera, chęci zapewnienia mu wszystkiego co najlepsze to jest miłość. W takim razie czy miłość nie jest najważniejsza gdy widzimy uśmiech drugiej osoby. Jak widzimy, że jest szczęśliwa, zadowolona. Czy nie jest najwspanialszą chwilą na świecie usłyszenie, że ktoś nas kocha. Ale trzeba bardzo pamiętać żeby przez przypadek nie sprawić tej osobie jakieś przykrości.