Odpowiedzi

2010-02-21T17:17:56+01:00
Tam skarb twój , gdzie serce twoje.
Jest to bardzo romantyczna myśl.Ideą tej myśli jest uświadomienie ludzią , że bogactwa , skarby oraz inne wspaniałości nie są ważne , gdy najbardziej pożądanym uczuciem świata obdarzamy swojego wybranka.Osoba ta wtedy jest dla nas najważniejsza , jest dla nas SKARBEM z myśli wspaniałego autora.Morał jest taki że największe bogactwa naszego świata niezastąpią nam prawdziwej miłości która jest skarbem wartym poświęceń.
31 3 31
2010-02-21T17:23:23+01:00
Słowa:Tam skarb twój, gdzie serce Twoje mają znaczenie:że skarbem jest serce,bo w nim jest wszystko , wszystkie uczucia,myśli. Czasem za wszystko obwiniasz siebie ale serce mówi co innego,więc go słuchaj!Serce jest skarbem bo bez niego nie będziesz żyć ,gdy Ci serce ktoś zrani będziesz czuć że umierasz.Bo serce jest skarbem największym na świecie.Serce nie sługa a jednak warto go słuchać,warto żyć gdyż serce powie wszystko.
42 4 42
bardzo się wzuszyłem to jest super !!!
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T17:27:15+01:00
„Gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje" . Może nasze serce jest przywiązane do bogactw materialnych? Do władzy nad innymi? Do egoistycznych subtelności posiadania? Potrzebny nam jest zatem Chrystus Wybawiciel, który może uwolnić nas, jeśli tego chcemy, od tych więzów grzechu, które nam przeszkadzają.
"gdzie jest skarb twój - tam będzie i serce twoje" . Nie trudno rozpoznać, jakie rzeczy i sprawy stanowią najwyższe wartości dla danego człowieka. Są to te rzeczy i sprawy, z którymi związane są jego uczucia - jego serce. Ludzie nie widzą wprawdzie serc swoich bliźnich, tak jak widzi je Pan Bóg, lecz "z obfitości serca mówią usta" Często można widzieć osoby, które zakładają maskę powagi religijnej, gdy mowa jest o Bogu i sprawach duchowych, kiedy jednak rozmowa zejdzie na sprawy sportu, programu telewizyjnego, pieniędzy, mody, polityki, itp., nagle ożywiają się, nagle mają wiele do powiedzenia, nagle żywo gestykulują i są "sobą". Dotknięto spraw, którymi napełnione jest serce i serce podskoczyło, powstał w nim rezonans, a usta dały o tym świadectwo.

ps. możesz skorzystać z tego i to jakoś posklejać ;)
22 3 22