Odpowiedzi

2010-02-21T17:41:08+01:00
21luty2010
Dziś widziałem ją w szkole...Jest taka piękna. Chodzi oczywiście o Alicje - najładniejsza dziewczyne z naszej szkoły. Ma duże błękitne oczy i długie blond włosy. Nie jest tez zarozumiała jak reszta dziewczyn. Widziałem dzisiaj jak pomagała jakiejś pierwszoklasistce. Dla wszystkich z resztą jest miła. Za każdym razem gdy ją widzę serce zaczyna szybciej mi bić... Czuje ze to naprawdę miłośc.
Mam nadzieję, że kiedys w końcu dowie się o moim uczuciu, ale nie mam na razie odwagi by jej to wyznać...

Paweł
3 5 3
2010-02-21T17:45:07+01:00
W szkole poznałem pewną dziewczyne na w-f..widac ze jest w bardzo dobrej formie , niesamowicie piekna ..złociste włosy jak zboże w okresie lata, piekne błękitne oczy ..jak obłoki na niebie kazdego piatku gdy patrze z 4 piętra mojego bloku..niesamowicie śliczna , dobra sylwetka..Kuurczę zakochałem się w aniele..gdy niechcący walnełem ja pilka na w-f ( powtarzam niechcący) to myslałem , ze zaraz zemdleje z zauroczenia ..___zwróciła na mnie uwagę !! Suuper !! Jest bardzo mila odrazu powiedziala , że nic nie szkodzi ..na taką dziewczynę czekałem <3


Dziękuję , że mogłam pomóc :))
2 4 2
2010-02-21T17:54:17+01:00
Nie wiem czy to na pewno to uczucia,ale zakochałem się chyba w pewnej dziewczynie,nazywa się Magda.
Jest nie wysoka i szczupla,ma niebieskie oczy i sięgające do ramion śliczne błąd włosy.Zapomniałem dodać,że jej uśmiech jest oszałamiający.Gdy ją poznałem wydawała się zbyd cicha i tak jak by wystraszona,lecz z czasem się otworzyła.Bardzo lubię z nią rozmawiać czuję sie wtedy naprawdę sobą,lecz przy niej miękną mi kolana.
Magda jest miła i otwarta,chociaż była tak nieśmiała.Ona pomoże ci w każdej sytuacji,jest bardzo koleżeńska i wszyscy ją lubią.Chciałbym ją bliżej poznać.
1 5 1