Odpowiedzi

2010-02-21T18:52:12+01:00
Cześć Artur !! Jak spędziłeś ferie, bo ja znakomicie !! Pierwszego tygodnia byłem na nartach w Zakopanym, a drugi tydzień spędziłem jadąc na kulig z siostrą i jej klasą. Poznałem masę ludzi, ale nie martw się, oni nie zamącili mi w głowie i pamiętałem o Tobie ! :) Mam dla Ciebie małą pamiątkę. Mam nadzieje że ci się spodoba.
....................

Mam nadzieję że pomogłam, proszę o najj :)
1 5 1
2010-02-21T19:01:47+01:00
Drogi Adamie!
Na początku mojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić.
Opowiem Ci moje wrażenia z ferii zimowych.
Wraz z rodzicami pojechaliśmy w Góry do Zakopanego.Bardzo się cieszyłam,że w końcu je ujże. Były one ogromne widok na nie sprawiał,że nawet u najsmutniejszej osoby pojawiał się promienny uśmiech. Poszliśmy do hotelu żeby zapłacić za nasze wyżywienie i nocleg a tu się ukazało,że Mama nie wzięła portwela.Byliśmy w zupełnej rozsypce nie wiedzeliśmy co mamy zrobić. Po killku minutach pewien pan mówił przez megafon,że znalezli portfel. Od razu pobiegliśmy po niego,trochę nam to zajęło ale warto było. Resztę wrażeń opowiem Ci w następnym liśćie jak do mnie odpieszesz.
Nie mogę się doczekać jak Ci wszystko opowiem, wrócę do pokażę Ci zdjęcia i pamiątki. Muszę już kończyć niedługo się odezwę. Pozdrawiam
- Edek
może być.? wiem trochę nie bardzo ;d
1 2 1