Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T19:06:30+01:00
Jezus pościł 40 dni na pustyni i wtedy przyszedł do Niego diabeł i powiedział :Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz, żeby te kamienie stały się chlebem . Lecz on mu odparł: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Wtedy wziął Go diabeł do Miasta Świętego, postawił na narożniku świątyni i rzekł Mu: Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, jest przecież napisane: Aniołom swoim rozkaże o tobie, a na rękach nosić cię będą byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień. Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu.
3 4 3
2010-02-21T19:08:19+01:00
Gdy Jezus przebywał na pustyni Diabeł podszedł do niego i kazał mu zmienić kamień w chleb. On odpowiedział, że nie samym chlebem żyje człowiek. Następnie Diabeł zaprowadził Go na narożnik świątyni i kazał mu skoczyć i żeby Jego aniołowie go złapali. On tego nie zrobił. Diabeł pokazał mu potem całe miasta. Kazał Jezusowi oddać pokłon a w zamian dostałby władzę nad nimi. On się nie zgodził.
3 3 3
2010-02-21T21:38:05+01:00
Po 40 dniach jezus poczuł głód. Diabeł kusił Go aby zamienił kamień w chleb ,lecz Jezus mu odpowiedział iż nie samym chlebem żyje człowiek. Póżniej Diabeł wraz z jezusem chrystusem wdrapał się na góre i pokazaqł Mu wszystkie kr.ólestwa na całym świecie i oznajmił ze to wszystko może być Jęgo musi tylko oddac mu pokłon Leczz jęzus odzrekł że klania sie tylko bogu i jemu cześć oddawać będzie nastepnie jezus z diabłem znależli się na wysokim budynku i diabeł powiedział aby Jezus zrzuciłsie z budynku iż napisane jest aniołowie będą cię chronili aby twoje nogi nie zadarły się na to jezus odparł ze napisane jest ze nie będziesz wystawiał na próbe Pana Boga. Wtedy diabeł zaprzestał kuszenia na jakis czas
3 3 3