Odpowiedzi

2010-02-21T19:32:28+01:00
Moim najlepszym przyjacielem jest Maja. Jest to bardzo urokliwa, mądra dziewczyna, która potrafi poprawić humor każdemu, wręcz zaraża swoim dobrym humorem i optymizmem.
W wolnym czasie np. w ferie razem z Majką lubimy chodzic do kina na horrory. To troche dziwne bo w naszym wieku dziewczyny wolą raczej komedie romantyczne. Lubimy też spacerować, wtedy rozmawiamy o naszych problemach i radościach, wygłupiamy się. Majka jest niesamowita! Uwielbiamy zakupy! I praktycznie kupujemy to co nam obu sie podoba. Lubimy tez jezdzic na łyżwach, sankach. Mamy w pobliżu domów fajna górke i tylko czekamy na snieg!
Bardzo fajnie jest miec kogoś takiego jak Maja w pobliżu. Jest moją najlepsza przyjaciółką.
2010-02-21T19:33:16+01:00
Jesteś chłopakiem więc napiszę jak bym to zrobiła będąc innej płci xD.


Moim najlepszym przyjacielem jest Kuba. Zawsze po szkole przychodzimy do siebie wzajemnie. Kiedy on ma w czymś problem to mu pomagam i oczywiście na odwrót. Wiem, że mając dużo znajomych to na nim mogę na prawdę polegać. W wolnym czasie gramy w gry komputerowe, a gdy jest cieplej wychodzimy na różne sporty takie jak piłka, czy kosz, w którego gramy obydwoje w szkolnej drużynie. Weekendami spotykamy się całą paczką z chłopakami. Robimy domówki, wychodzimy do kina. Jest dużo śmiechu i zabawy !