Odpowiedzi

2010-02-21T19:45:19+01:00
Ukochany Romeo!

Me serce płacze coraz mocniej z każdą sekundą gdy nie może być blisko ciebie. Tak bardzo tęsknie. Żałuje, że nie możemy się spotkać. Brakuje mi tlenu, którym dla mnie jesteś. Czuję się jak osamotniona planeta, która zgubiła gdzieś swój księżyc. Potrzebuje Cię. Kolory wokół mnie blakną, a zegar chodzi coraz wolniej. Dlaczego muszę czekać tak długo na spotkanie z Tobą? Chciałabym uciec z tego strasznego domu, móc Cię zobaczyć. Bardzo dużo rozmyślałam i teraz już wiem, że jesteś całym moim sercem i sensem mojego istnienia. Pamiętaj, że każda cząstka mnie pragnie być blisko Ciebie, na zawsze.

Julia.
5 3 5
2010-02-21T19:46:31+01:00
Mój Drogi Romeo !

Romeo , ten list jest dla mnie ważny , że robię sobie kopię .. Romeo boję się że Cię stracę , na twój widok radość się przyłącza ale także serce wali bardzo mocno. Moja miłość do Ciebie nie ma znaczenia całemu światu . Nie obchodzi mnie to że nasze rodziny nie są w zgodzie . Obchodzi mnie to że mam Ciebie . Och mój Romeo , obiecaj ze mnie nie opuścisz . Kocham Cię Romeo , pamiętaj o tym !


Romeo będę czekać na odpowiedź .
Twoja Julia.
5 3 5
2010-02-21T19:51:43+01:00
Witaj kochany!
Na wstępie mojego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę opisać Ci jak wielkie i mocne jest moje uczucie do Ciebie.
Każdego ranka budząc się myślę o Tobie kochany. Zasypiając wspominam Twą promienną twarz, która zawsze rozjaśnia mi nawet deszczowy, pochmurny dzień. Wiem, że kochałeś wcześniej inną kobiętę ale uwierz mi, że ich uczucie nie dorównuje mi nawet w najmniejszym calu. Jestem pewna, że moje życie bez Ciebie nie jest nic warte. Kocham Cię całym moim małym sercem, które jestem Ci w stanie ofiarować. Teraz być może dzieli nas matowa szyba, która nie przepuszcza do Ciebie promyków szczscia z mego serca ale uwierz mi, że to się zmieni. Moja miłość do Ciebie nigdy nie osłabnie. Pamiętaj o tym Romeo. Mam nadzieję, że szybko odwzajemnisz moje uczucia, gdyż czekam na to ze zniecierpliwieniem.
Proszę odpisz na mój list jak najszybciej. Chcę wiedzieć jakie uczucia żywisz do mnie. Mam nadzieję, że rozumiesz to jak mocno Cię kocham i jak bardzo pragnę abyśmy byli razem i stanowili cudowną parę kochanków. Będę czekała na Twój list każdego ranka i wieczoru ze zniecierpliwieniem.
Twoja oddana i kochająca:

Julia
7 4 7