Otóż mam zrobić album na język polski, muszę skorzystać z białych kartek (nie mam zamaru kupywać kolorowych kartek), ale nie mam pomysłu jak je `ozdobić`, w sensie jakieś wzorki po bokach (łatwe do narysowania), bo kolorować papieru kredkami nie będę(chcę żeby wszystkie kartki były takiego samego wzoru itd, żeby móc przykleić na nie obrazki, informacje). A może znacie jakieś naturalne sposoby, zmienienia koloru białej kartki na jakiś inny? Opalanie kartek nie wchodzi w gre ;]

Mile widziane foto ;]

2

Odpowiedzi

2010-02-21T19:56:38+01:00
Jakiedy chce ozdobic kartke protymi wzorkami robie takie zawijaski takie chyba greckie. najprostsze na siwecie . taki wzorek nadaje bardzo orginalny wygląd;) ( zawijaski takie jak klucz ten taki w muzyce) z obydwu stron takie sprezynki;)
1 5 1
2010-02-21T20:24:23+01:00
ABY OZDOBIĆ BIAŁĄ KARTKĘ PAPIERU MOŻESZ PODRZEĆ ZWYKŁE SZARE GAZETY (TYPU GAZETA WYBORCZA), ZROBIĆ W OSOBNYM NACZYNIU KAWĘ I ZAMACZAĆ TE STRZĘPKI GAZETY W TEJ KAWIE I SUSZYĆ NA GRZEJNIKU. POTEM PRZYKLEIĆ NA KARTKI (TYLKO TROCHĘ GRUBSZE NIŻ ZWYKŁE). RÓWNIEŻ SAME KARTKI (TYLKO NAJLEPIEJ Z BLOKU TECHNICZNEGO) MOŻESZ PĘDZELKIEM POMALOWAĆ DELIKATNIE TYM ROZCZYNEM Z ZAPARZONEJ KAWY. TO WYJDZIE TAKI KOLOR BRUNATNO - ŻÓŁTY - BEŻOWY, STYLIZOWANY NA STARE PAPIERY.