Dokącz ten esej tak bym uzyskał za niego 5
Pewnego dnia wygrałam w TotoLotka.Byłam tak uszczęśliwiona , że aż się popłakałam ze szczęścia.Przecież wygrałam 20 milionów. W telewizji widziałam reklamę o poleceniu na księżyc.Oczywiście porozmawiałam o niej z rodzicami.Oni się zgodzili.Nazajutrz

3

Odpowiedzi

2010-02-21T20:01:25+01:00
Nazajutrz kupiliśmy bilety i polecieliśmy! To był mój najszczęśliwszy dzień w życiu!
2010-02-21T20:08:39+01:00
Nazajutrz pojechałam z rodzicami po pieniądze i się okazało że nie doładowali mi pieniędzy na rodziców konto. Rodzice dzwonili do studia rozmawiali , ale nic . Pani która sprawdzała moje konto powiedziała żeby przyjechać w następnym tygodniu po pieniądze. W następnym tygodniu podjechaliśmy znów do banku i tym razem już były. te pieniądze podzieliłam 10 milionów dałam rodzicom , a reszta dla mnie . z tych 10 milionów umeblowałam mój pokój , zmieniłam garderobę . Kupiłam nowego laptopa i komórkę . A rodzice zrobili kuchnię i salon , byli tak ze mnie dumni że zaczęli mi dawać 10 zł kieszonkowego na tydzień . Odkąd wygrałam te 20 milionów moje życie się polepszyło !

By Ann .
2010-02-21T20:36:12+01:00
Nazajutrz na podwórku pojawiła się piękna zielona rakieta o nazwie: (Twoje imię)_819. Byłem bardzo szczęśliwy, nigdy nie myślałem, że wygram 20 milionów w Totolotku. Moi rodzice postanowili, że polecą ze mną.
9 lipiec - Lecimy w kosmos. Prawie wszystko było przygotowane, przypięte na ostatni guzik. Gdy weszliśmy do środka zdziwiłem się gdy zobaczyłem kabiny, a w nich... dostęp do internetu i laptop. Rakietę musieliśmy wystawić na pole, sąsiedzi by się wkurzyli, że niby byłoby za głośno, podczas startowania. Kupiliśmy pilota, który również z nami leci. Wkrótce ruszyliśmy w kosmos. Na księżycu jak zawsze wbiliśmy w 'ziemię' naszą, POLSKĄ FLAGĘ. Byłem bardzo dumny. Gdy spojrzałem na naszą planetę bardzo się wzruszyłem, a gdy ujrzałem Wisłę i Bałtyk jeszcze bardziej.
Gdy wróciliśmy byliśmy ustawieni do końca życia.
P.S Piszę w mojej osobie.