Odpowiedzi

2010-02-21T20:20:31+01:00
Gdy cesarz, lub władca umarł jego najbliższy przyjaciel musiał zabić jego całe wojsko i służbę, a przyjacielowi ucinano głowę.

W Japoni był pierwszy zbrojny atak atomowy. Zgineło mnóstwo osób.
1 5 1
2010-02-21T20:26:58+01:00
Bez wątpienia jednym z najbardziej interesujących miejsc jest Góra Fudzi, czyli najwyższa japońska góra. Jest jedynym elementem naturalnego krajobrazu. Kioto, czyli dawna stolica cesarstwa pomiędzy 794r. a 1868r ze swoimi setkami świątyń i ogrodów, do dziś jest ciekawym punktem do zwiedzania, jak i centrum kulturalnego Japonii.
Park Narodowy Daisetsuzan - największy park Narodowy w Japonii,w którym jest wiele łańcuchów górskich, wulkanów, jezior i lasów, jest wspaniałym miejscem do wędrówek i narciarstwa.Podczas lata i wczesnej jesieni cieszy się niewiarygodną popularnością i potrzeba zazwyczaj kilku dni, żeby skutecznie uciec od tłumów turystów.
Park Narodowy Kirishima - znany jest ze swoich przepięknych górskich krajobrazów, gorących źródeł i robiącego duże wrażenie wodospadu Sengri-taki, a także z dziko rosnących wiosennych kwiatów. Po dniu pieszej wędrówki, z wioski Ebino-kogen dotrzeć można na wierzchołki tworzących tu łańcuch wulkanów - jest to jedno z najciekawszych w Japonii miejsc do wspinaczki po wulkanach.