Odpowiedzi

2010-02-21T21:06:09+01:00
Chciałabym zaprzyjaźnić się z.......Dlatego że...... Moim zdaniem ten bohater jest.......Jego/jej zalety to......Jej/jego wady to......
Myślę że ona/on będzie bardzo dobrym przyjacielem dlatego że.......Lubię go/ją za to........Będę mogła z nim/nią spędzić bardzo dużo czasu i wiem że to bardzo dobry kandydat na przyjaciela i na super wdzięcznego kumpla.Jestem szczęśliwa że mogę mieć takiego wiernego,wdzięcznego,........... bardzo bliskiego znajomego.
3 5 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T21:11:40+01:00
Czym byłoby życie bez bohaterów takich jakich opisuje nam książka "ten obcy"?!
Każdy z głównych postaci był kimś dobrym i wyjątkowym. Myślę jednak, że osobą najbardziej zasługująca na nasz podziw i osobą z którą bezapelacyjnie chciałabym się zaprzyjaźnić był Zenek. Był on chłopcem którego podziwiam za jego podejście do życia. Nie zamierzał marnować czasu na siedzenie w domu z ojcem który pił bezustannie alkohol.
Dlaczego go podziwiam? Bo sama ie byłabym w stanie uciec od kogoś kogo kocham całym swoim sercem, bo tak na pewno było. Czy słyszałaś kiedyś o kimś kto nie kocha swoich rodziców nawet kiedy ojciec uzależniony jest od hazardu a matka od narkotyków?
Zenek jest chłopcem godnym naśladowania, był wytrwały, nie przeszkadzały mu warunki w jakich żył przez pewien czas. Zaprzyjaźnił się z kilkoma osobami i uratował biedne dziecko które same sobie nie mogło pomóc. Był prawdziwym bohaterem o czym świadczą jego czyny.
Każdy z nas powinien zastanowić się nad tym, kogo potrzebuje. Każdy z nas ma przecież inny charakter, poglądy... Nie da znaleźć się osoby o takich samych zainteresowaniach, charakterze i na dodatek poglądach. Przyjaciel jest naszym tłem, naszym wypełnieniem.. Przyjaciel to ktoś dzięki komu czujemy się dobrze, to ktoś kto wie jak nas rozbawić, kto gdy trzeba otrze nasze łzy.
Prawdziwego przyjaciela poznamy po tym gdy my się zeszmacimy a on pomoże nas wstać, złapie za ręke i będzie prowadził Cie przez życie.
Kimś takim był właśnie Zenek... Był przyjacielem na dobre i na złe.. Dla niego liczyło się to aby innym nieść pomoc i aby inni przychodzili właśnie do niego kiedy mają kłopot. Był gotów wyruszyć w pogoń za każdym kto skrzywdził jego przyjaciela czy jego dumę. Był człowiekiem honorowym..
Najważniejszą z jego cech była ta moralność i tolerancja dla innych.. Chociaż, kiedy trzeba było potrafił pokazać innym kto tu jest górą!
5 3 5