Odpowiedzi

2010-02-22T09:44:53+01:00
Dzisiejsi mieszkańcy wsi zarówno miast spotykają się z różnymi problemami. Mieszkańcy wsi narzekają na powodzie które powoduje stopniowe topnienie śniegu, natomiast nie którzy nie mają dostępu do wody pitnej. Na wsi rolnikom jest coraz trudniej utrzymać się z upraw które dają tak nie wielkie dochody, ponieważ wszystko drożeje a zarobki nie wzrastają. Często się zdarza, że ludzie mieszkający w małych wioskach, wsiach czy osadach nie mają możliwość pójścia do kościoła zrobienia zakupów a nawet pójścia do szkoły, ponieważ te placówki znajdują się bardzo daleko od domu.
Nie tylko mieszkańcy wsi mają problemy ale także i miast, największym problemem miast są korki na drogach, które powodują wypadki drogowe. Wiadome jest, że mieszkając w mieście nie ma takiego przywilej jak podziwianie łąk, pól i lasów dlatego też ludzie obarczeni są problemem chorób sporo mieszkających choruje od spalin samochodów. Największym problemem dużych miast jest rozwój przestępczości i narkomani często młodzi ludzie idąc do szkoły napotkają towarzystwo, które proponuje piwno czy narkotyki dwie trzecie młodych ludzi ulega a często rodzice znajdują ich w szpitalu.
Dlatego pamiętajmy każdy ma jakieś problemy i my tworząc naród polski musimy sobie pomagać by nie dać się nie dokonanościom dzisiejszej cywilizacji.
1 5 1