Odpowiedzi

2010-02-22T14:18:13+01:00
Drogi Romeo !
Werona,
15 maja 1591

Ukochany piszę do Ciebie ,aby wyrazić moją głęboką tęsknotę za Tobą.
Nie mogę przeboleć tego , że Cię przy mnie nie ma . Każdy dzień i każdą noc spędzam na myśleniu o Tobie .
Chciałabym ,żebyś wiedział ile dla mnie znaczysz i jak bardzo mi Ciebie brakuje. Tęsknie za Twoim czułym szeptem, za aksamitnym dotykiem , za Twoimi oczami i za całym Tobą . Każda chwila bez Ciebie jest męką .Tak bardzo chciałabym ,żebyś był przy mnie.Jesteś moją nadzieją i radością ,chcę, żebyś wiedział jak bardzo Cię kocham, i że za Ciebie gotowa jestesm oddać swoje życie . Wiedz ,że to się nie zmieni nawet, gdy będą nas dzieliły setki kilometrów.Romeo mimo tych wszystkich przeszkód ,na przekór naszym rodzicom i całemu światu chcę być z Tobą do końca życia.Codziennie biję się z myslami , co u Ciebie, czy wszystko w porządku , jak się czujesz i czy nadal mnie kochasz. Czuję , że tak jest , czuję Twoją duchową obecność. Boję się ,że Cię stracę. Najgorsza myślą jaka mnie prześladuje jest to , ze mogę Cię już nigdy nie zobaczyć, nie usłyszeć Twojego głosu, nie spojrzeć w Twoje oczy . Chcę jak najszybciej Cię zobaczyć ,chcę ,żebyś mnie przytulił i wyszeptał jak mnie kochasz.Umieram z tęsknoty. Każdego ranka budzę się z myślą o Tobie . Każdego wieczora zasypiam i uświadamiam sobie , że jeszcze żyje tylko dlatego , że Twoja miłość daje mi siłę . Miłość do Ciebie rozpala we mnie ogień.Mogę Ci przysiąc , że ten ogień nigdy nie wygaśnie, bo gotowa jestem opuścić mego ojca i matkę , aby do końca życia być z Tobą . Nie jest ważne gdzie będziemy mieszkać i jak będziemy żyć. Dla mnie najważniejsze jest to , że będziemy razem .Wtedy wszystko inne nie będzie miało znaczenia . Tylko Ty sprawiasz , że mam chęć do życia, tylko w Twoich oczach znajdę to czego nie da mi żadne inne spojrzenie.Tylko Ty dajesz mi tyle ciepła i czułości, że stałeś się sensem mojego życia .
Ukochany, tesknota za Toba mnie zabija,a moja miłość z dnia na dzień jest silniejsza. Wiedz, że jesteś najważniejsza osobą w moim życiu. Kocham Cię ! Jeżeli masz taką możliwość napisz proszę co u Ciebie .

Twoja wierna i kochająca
Julia .
7 3 7
2010-02-22T14:27:03+01:00
Hej mozesz napisac tak;
----------------------------------------------------------------Werona,02.04.64.
Drogi Romeo!
Pisze do Ciebie ten list, bo bardzo za Tobą tesknię. Minęło już kilka dni odką Ciebie nie ma tu za mną.Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo mi Ciebie brak.
Dziś kolejny dzień był taki pusty... Jestes ciągle w moich mysliach. Nie moge o Tobie zapomniec.Ciągle o tobie mysle. Jestes w kazdym moim snie.Rodzice chca zebym wyszła za mąz za jakiegoś mezczyzne. Juz jutro jest slub. Ojciec Laurenty dal mi napój po ktorym bede mogla zasnac na czas gdy wszyscy bede czekac w kosciele. Nawet nie wiesz jak bardzo sie boje, ze cos pojdzie nie po mojej mysli.
Mam nadzije ze odczytasz moj list i nie zrobisz niczego zlego.
----------- ---------------------------------------=Ps całuję,
_________________________________-------- na zawsze twoje Julia
mam nadziEje ze pomoglam ;D
POZDR;D
1 5 1