Proszę napiszcie chociaż jakiś wzór jak to napisać bo ja nie mam pojęcia treść to:
Napiszę wypracowanie w którym przedstawię trzy swoje wady i sposób walki z nimi oraz trzy zalety i to w jaki sposób staram się je eksponować (pilnie mi potrzebne na jutro,chociaż na trójkę)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T15:20:10+01:00
Jestem jak każdy człowiek. Oprucz zalet posiadam również wady. Postaram się tu przedstawić zarówno dobrą stronę mojej natury jak i tą złą.
Wady:
1.Myślę, że ta największa to lenistwo. Nigdy nie mogę się zmotywować np. do pościelenia łóżka czy też umycia naczyń po obiedzie. Jeśli chodzi o sposob walki z wadą lenistwa, to mi pomogła myśl, że przcież moja mama i tak jest przeciążona obowiązkami domowymi. Odkąd sobie to uświadomiłam staram się ułatwić jej pracę.
2.Chodzę późno spać przez co na dugi dzień jestm nie wyspana,co sprawia że nie zawsze jestem miła.Ostatni jednak staram się wszystko tak zorganizować aby położyć się dość wcześnie.
3.Uwielbiam serfować po stronach internetowych. Często nie zauważam nawet jak szybko robi się ciemno.po wielu godzinach spędzonych przy kąputerze, nie mam już siły na naukę. Jakiś czas temu postanowiłam ograniczyć czas spędzany przeglądają strony www. Zauważyłam że od kąd to zrobiłam mam lepszy kontakt ze znajomymi bo moge poświęcić im więcej czasu.
Zalety:
1.Jestem przyjacielska. Staram się okazać wszytkim sympatię i że dla mnie każdy jest ważny bez względu na wygłąd czy pieniądze.
2Jestem otwarta. Staram się zawsze mówić to co myślę. Czuję się z tym naprawdę dobrze.Według mnie podstawą znajomości czy zwiąsku jest właśnie szczerość.
3.Jestem optymistką. Uważam , że każdy dzień z naszego życia powinien być niezwykły. Staram się pokazać innym że nigdy nie jest zawsze źle. Tak jak po burzy zawsze wychodzi słońce tak i po każym smutku nastęują chwile radosne.
Podsumowujęc; uważam że kądy z nas jest niezwykły. Lecz w tej niezwykłości jest również człowiekim, więc starajmy się akceptować zarówno jego wady jak i zalety.


Uwaga na błędy ort.;p ;)
1 5 1