Odpowiedzi

2010-02-22T15:21:34+01:00
Mama :D
Moja mama ma krótkie blond włosy z brązowymi pasemkami.
Nosi złote kolczyki. Ma niebieskie piękne oczy. Usta zawsze pomalowane.Nosi kolorowe rzeczy. Zazwyczaj woli spodnie i bluzkę z krótkim rękawem. Moja mam jest miła i pracowita.
Staram się jej pomagać. Lubi oglądać telewizję , razem rozmawiać. Moja mam lubi słuchać dużo muzyki. Jest kochana.

Mam nadzieję , że pomogłam :D
Pozmieniaj jak chcesz.
2010-02-22T15:29:17+01:00
Najbliższa osoba w moim sercu jest moja mama.
poniewaz w trudnych chwilach potrafi mnie wesprzeć na duchu ,gdy jest mi smutno i żle ona zawsze przy mnie jest, staramy sie spedzac jak najwiecej czasu razem chodzac na zakupy uprawiajac sporty.moja mama jest miła cierpliwa potrawi dotrzymac tajemnicy.
moja mama jest średniego wzrostu ma ciemne i nie za dlugie włosy ma niebieskie oczy i zawsze ma usmiechnieta twarz ;). ciesze sie ze moja mama jest taka a nie inna i nie chciałabym jej zamienic na zadna inna
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T15:34:05+01:00
Opiszę wam moją mamę.
Moja jest moim zdanie jest wzorem do naśladowania. Chodzi do pracy, gotuje,zajmuje się domem,szykuje mnie do szkoły i do tego ma czas żeby pomagać mi w lekcjach. Poza tym moja mama jest wspaniała bo ma jeszcze czas żeby zemną oglądać filmy,chodzić ze mną i z moim psem na spacery. Moja mama zawsze znajdzie czas na wszystko. Poza tym że mama ma czas na wszystko, to świetnie gotuje. No i jeszcze jest piękna. Nosi super ubrania i profesjonalnie się maluje. Ma blond włosy, niebieskie oczy, ponętne usta, smukłą sylwetkę.
Nie wiem czy dobrze mamę opisałam bo nie jestem w tym najlepsza.Ale to co napisałam powyżej to jest moja najprawdziwsza opinia o mojej mamie.


PoZdRo