Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T15:54:33+01:00
Moja mam ma na imie Ania. Ma 40lai i od dziecka mieszka w warszawie.Ukończyła studia w kierunku medycyny i pracuje jako chirurg w Dziecięcej Klinice Onkologicznej.

Ma ona szczupłą sylwetkę i jest średniego wzrostu. MA drobną twarz, ciemne długie i zdrowe włosy, czasem upina je w koka.JEst bardzo wesoła, ale zazwyczaj jej wyraz twarzy przypomina skwaszonego profesora z uczelni.:)
Mama ma łagode przysposobienie, potrafi rozmawiać, słuchać i doradzać. JEst bardzo dokładna i szybko podejmuje decyzje, wkońcu tego wymaga jej praca.Jest bardzo życzliwa i miła, nie lubi jak sie jej ktoś wtrąca w zdanie.Lubi być słuchana, ale też lubi słuchać innych.Ceni przyjażń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna.Myśłe że moja mam jest osabą bystra, posiada zdolność szybkiego uczenia sie.
Bardzo cenie i kocham swoja mame, poniewaz ma duze serce i miesci w nim milosc do mnie i do dzieci ktore leczy.Przezywa kazdy upadek, kazde odejscie dziecka ktore leczyla.Podziwiam ja bo wybrala zawod ktory jest na medal.I mysle ze wzyciu pujde jej sladem.