Odpowiedzi

2010-02-22T16:10:52+01:00
Dom moich marzeń
Idę ścieżką, jestem daleko od cywilizacji. Przed moimi stopami nagle pojawia się wielka brama a chodnik zrobiony z kostek. Wchodzę na podwórko i widzę piękny ogród z huśtawką i krasnalami ogrodowymi oraz wirującym wiatrakiem. Otwieram jasnobrązowe drzwi i przed sobą widzę podłogę obłożoną panelami a ściany korkiem.
W salonie są ładne meble ,a na panelach ułożony ładny dywan z niedźwiedzia, na ścianie, o kolorze zgniłej zieleni, dużo obrazów. Kanapa pokryta ciemną skórą podobnie jak fotel ,a na ścianie wisi plazmowy telewizor. Obok mebli wielkie drzewko przypominające małą palmę włożone w doniczkę o greckich wzorach.
Kuchnia niewielka ale przyjemna o kolorze marmuru. Znajduje się w niej dużo kwiatów i jeden obraz przedstawiający martwą naturę.
Mój pokój jest także niewielki. Na boku znajduje się wygodne łóżko, koło niego szafka nocna, a na niej lampka. Na ciemnych meblach ładnie poukładane są książki a na biurku mała lampka. Ściana jest o kolorze ciemnego fioletu.
Salon moich rodziców ,o kolorze zachodzącego słońca, przyjemny i pełen energii. Na boku umieszczone drzwi na balkon. Z balkonu jest piękny widok na ogródek i pompowany basen. Jest też buda , w której leży biały labrador. Za bramą widać też jest piękną łąkę ,od której czuć piękny zapach konwalii i fiołków. Z daleka widać jest kilka krów pasących się , a koło nich widać jest sylwetkę mężczyzny ,który teraz macha do mnie wesoło.

Tak wyglądał by dom moich marzeń.

1 1 1