Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T16:28:57+01:00
Argumenty :

- całowanie się przy innych .
- chodzenie za rękę, przytulanie się w publicznych miejscach .
- spędzanie ze sobą dużo czasu .
- kupowanie sobie preneztów.

Ludzie są różni i każdy w inny sposób okazuje miłość do frugiej osoby. Osoby po 24 roku życie okazują sobie uczucia inaczej i młodzież okazuje je też inaczej. Jedni wychodzą na romantyczne spacery zaś drudzy wolą posiedzieć w kawiarni przy coli lub pepsi , zależy co kto lubi .
Współczesna młodzież lubi pokazać innym jacy to są szczęśliwi i jak im się układa z drugą osobą. Gdziekowiek są to się całują. Niekiedy robią to nawet na pokaz , byle by się tym pochwalić . Całują się gdzie tylko jest okazja, szkoła, sklep, jakieś większe centrum handlowe tych miejsc jest jeszcze więcej .
Drugim argumentem jest to, że młodzież idzie i się przytula . Gdziekolwiek stoją lub idą są przytuleni do siebie . Niektórych ten widok obrzydza, ale nie można wtrącać sie w czyjeś życie i mówić mu, że to jest takie, a to takie. Ludzie niekiedy nie zdają sobie sprawy z tego, że jego druga połówka nie kocha ze wzajemnością, tylko udaje że kocha, bo zależy mu / jej na pieniądzach albo na czymś innym co ten chłopak, dziewczyna ma .
Trzeci argument to , to że ludzie spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Niekiedy nawet olewają szkołe, żeby spotkac się ze swoją drugą połówką, poprzytulać się , całowąc. Nie wychodzi im to na dobre, ale są tak zapatrzeni w siebie że nie zdają sobie z tego sprawy .Dopiero później żałują tego, że się nie uczyli i że zawalili semsetr albo i rok szkoły .
Młodzież w tych czasach obdarowuje sie prezentami. Poduszki z napisami "Kocham Cię!" albo i inne pokazują to, że naszej drugiej połowie na nas zależy . Niekiedy jednak są to wciskane kity, żebyśmy w to wierzyli , ale też trzeba wziąć pod uwagę to że nie każdego stać na to, aby kupować takie upominki . Ludzie mówią, że nawet mały podarunek od drugiej połówki potrafi zmienic wiele .
Kiedyś było całkiem inaczej . Nie było takiego czegoś, że dzieci po 14- 15 lat chodzą ze sobą, całują się , przytulają się . Dla ludzi starszych na początku to wyglądało dziwnie, teraz takich osób jest coraz więcej więc ludzie zaczynają sie do tego przyzwyczajać . Ważne , że jeden potrafi kochac drugiego, chociaż że niekiedy jedna z osób nie potrafi tego okazać, ale pomimo tego kocha .
2 5 2