Napisac przemówienie dotyczące ściągania w szkołach na sprawdzianach i czy jest to dobre czy złe, jak inni na to patrzą i czy w ogóle taka sprawa jak ściaganie jest dobrze przyjmowana iii.. co jets lepsze - ściąganie czy zreczywiście siedzenia nad książkami i wkuwanie.

mam niestety tylko 9 pkt do zaoferowania, he a zarejestrowałam sie dopiero 10 min temu, ale błaaagam pomóżcie, 9 pkt murowane ;D
hee, nie wiem jak ubrać to w słowa, dlatego proszę o pomoc.
dzieki z góry <za rzetelne i pomocne rozwiązania> :);D

1

Odpowiedzi

2009-04-15T18:34:38+02:00
Drodzy uczniowie , Chciałamwam zakomunikować że ściąganie jest najgorszą rzecza jaka można zrobić . Niektórzy nauczyciele lekceważa sobie to ... ; ) Co pewnie dla ściągających jest fajne . Ale dla nauczycieli nie , oni to teraz zlekcewarza i pomyśla że wy robicie im na złość . A to nie prawda jak ściągacie na lekcjach albo na kartkówkach czy sprawdzianach to sobie robicie źle , bo pomyślcie jak wam wypadną testy końcowe dajmy na to końcowe gimnazjalne ; ) w takim razie to bd poraszka jak teraz ściągacie a potem momentalna pustka w głowie . A jak dobrze wiecie to na testach nie można ściągac . Jest to surowo zabronione . !! W Nowym Jorku juest tak że jak nauczyciel złapie ucznia na ściąganiu to grozi mu nawet wydalenie ze szkoły za naruszenie regulaminu i zasad szkolnych ! w Polsce w niektórych szkołach też tak jest . ; ( I jest też jeszce jeden minus . Gdy nauczyciel, nie chce nic bardziej złego niż odebranie kartki , to może nam wstawić 1! (ndst!) i to wtedy jest nie do poprawienia . ; ( Wile uczniów przez to traci naprawde doobre oceny .
Moim zdaniem lepiej jest sie troche pouczyć , niż ściągać i dostać za to barrdzo zła ocene . ! Więc naprawde troche nauki jeszcze nikomu nie zaszkodziła ... !!
Sory za błędy orograficzee ale mam z tym problem, ... Pozdrawiam ... ;*