Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T17:46:29+01:00
Droga kasiu!
przepraszam ze tak dawno do Ciebie nie pisałam ale, byłam bardzo zajęta i obiecuję ci że od teraz to się zmieni.
Pisze do ciebie list ponieważ chciałbym cię zachęcić do systematycznego uczestnictwie we mszy świętej. Słyszałem ,że niezbyt często uczęszczasz do kościoła ale pamiętaj że dzięki temu że jesteś na mszy pokazujesz Bogu że go kochasz. Podczas mszy świętej ważne jest aby słuchać słowa Bożego(ewangelii) ,zobaczysz gdy tylko posłuchasz pierwsze zdania to zainteresuje cie to .
A więc myślę ,że to co napisałem zachęci cie do systematycznego udziału we mszy świętej. Czekam na odpowiedz
pozdrawiam.

podpis.....
5 4 5
2010-02-22T17:51:16+01:00
Drogi Tomku!

NA początku mojego listu , chciałabym cie przeprosić, ze tak dlugo nie pisalam. Dowiedzialam sie od twojej mamy , ze nie masz zamiaru chodzic do Kosciola. MAm nadzieje , ze Ci w tym pomoge.
NIedawno, takze uwazalam , ze nie warto chodzic do Kościoła , bo przeciez nie wiadomo , czy Bóg istnieje. Ale dowiedzialam sie , ze pewna kobieta nie chodzila do kościoła .Przez co, spotkało ją straszne nieszczęście. Pewnego razu , zaszla w ciąże i bardzo pragnela tego dziecka. ale nie chodzila do Kościoła i jej dziecko urodzilo sie niepelnosprawne .
chce Ci przez to powiedziec , ze warto chodzic do Kościola , poniewaz Pan bóg zawsze pomoze w trudnych sytuacjach , ale ktos inny nie. Mam nadzieje , ze zmienisz zdanie na ten temat .

Twoja kolezanka ,
......
1 3 1