Odpowiedzi

2010-02-22T18:51:43+01:00
Marzenia w życiu człowieka są bardzo ważne
Edward próbując ją chronic nie chce tego uczynic, jednak Bella przekonuje go . Przed przemianą w wampira razem wiele przeszli i Bella ledwo co uszła z życiem. W dzień 19 urodzin bohaterka budzi się przemieniona w wampira. Jej marzenie się spełniło.
Marzenia są ważne. Bez marzeń nasze życie stanie się szare i bez sensu. Musimy życ chociażby dla marzeń. Zawsze któres z nich może się spełnic.
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T19:07:53+01:00
Kiedyś pewna osoba powiedziała mi że życie nie ma sensu. Ja odpowiedziałem jej że życie ma jedynie sens jeśli żyjemy dla kogoś bądź dążymy do marzenia innej osoby. Swego czasu czytałem książkę "antygona" . Bohaterka z pozoru prosta, zwyczajna szara kobieta, która sprzeciwiła się chorej dyktaturze jednostki. Za swoim marzeniem pociągnęła kolejne osoby takie jak jej siostra i swoim zachowaniem udowodniła że poprzez marzenia możemy czynić dobro i to właśnie dzięki nim życie nabiera sensu. Jej śmierć była z perspektywy innych głupia i niedorzeczna lecz poprzez swoje zachowanie natchnęła innych jak żyć. Swoim zachowaniem udowodniła tłumom że poprzez własne marzenia możemy możemy czynić dobro i nadawać życiu realny cel i prawdziwą wartość. Według mnie człowieka bez marzeń można scharakteryzować jako "pustą skorupę" która z braku wewnętrznej harmonii niszczeje i staje się bezużyteczna i bezwartościowa . Pamiętajmy że marzenia możemy interpretować jako unikalny stan emocjonalny, który "pcha" nas do celu jaki mamy zamiar zrealizować


^..^
3 3 3
2010-02-22T21:30:17+01:00
Moja bohaterką jest zwykła dziewczyna. Dziewczyna która nie dostała od życia zawiele. Wychowywała się w domu dziecka a rodzice ja porzucili gdy miała 6lat. Jednak umiała wytworzyć w swojej wyobraźni ten piękny świat,świat fantazji i marzen. Umiała docenić to co ma i nie chciała niczego mieć na siłę. Marzyła o tym jak potoczy sie jej życie. Oraz o tym co w życiu jest pięknego.To że może przezywać go z innymi.Że niewolno jej sie nigdy poddaćŻe musi walczyć bo inaczej życie nie ma sensu.
2 3 2