Napisz list w imieniu Romea do jego ojca, w którym młodzieniec wyjasnia przyczyny swojej samobójczej śmierci

("Romeo i Julia")
___________________________________________________________
Prosze o szybkie odpowiedzi potrzebuję list na środe ;) Pozdrawiam i licze na 'dobre' listy :)

2

Odpowiedzi

2010-02-22T18:29:56+01:00
Kochany ojcze!!

Gdy będziesz czytał ten list mnie już nie będzie między wami.
Mam nadzieję że będziecie wstanie mi wybaczyć ponieważ gdy zobaczyłem martwe ciało Juli moje życie straciło sens dalszego istnienia .Miłość która nas łączy jest bardzo silna i jedyna w swoim rodzaju bo jest czysta jak kropla łzy.Bardzo mi przykro z takiego obrotu sytułacji.
Przepraszam jeszcze raz mocno was nie zapomnicie że was kocham.Mam do was jedną prośbę chciałbym być pochowany obok mojej ukochanej Juli.

Romeo
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T18:48:40+01:00
Mantua 02.08.1591r.
Drogi Ojcze!
Piszę do Ciebie, aby wyznać, że nie jestem w stanie dłużej tak żyć. Żyć ze świadomością, że ukochanej już przy mnie nie ma.
Julia była wszystkim, co miałem. Była moją opoką i jedyną osobą, która potrafiła wywołać uśmiech na mej twarzy. Teraz - gdy nie żyje - wszystko straciło sens. Nie jestem w stanie myśleć, spokojnie spać... Zakończenie tak nędznego żywota będzie jedynym dobrym rozwiązaniem - uwierz mi Ojcze i wybacz to, co zrobię.
Bądź zdrów i nie rozmyślaj o mnie za wiele. A jeśli chcesz znać moje ostatnie życzenie, to bardzo bym chciał, aby nasze rodziny, Capulettich i Montekich, wreszcie się pogodziły. To jedyne, czego pragnę.
Żegnaj Ojcze!
Romeo
9 4 9