Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-15T22:55:21+02:00
Tomek przejeżdżając przez miasteczko Forks postanowił skręcić w uliczkę, gdzie mieszkali Cullenowie, bohaterowie powieści Stephenie Meyer pod tytułem "Zmierzch". Jakież było jego zdziwienie, gdy dom opisany w książce rzeczywiście istniał, a wokół niego kręcili się ludzie, a może nie ludzie, lecz wampiry. Przystanął i nasłuchiwał, jakby na coś oczekując. Chwilę później obok niego pojawiła się Alice Cullen, wampirka obdarzona darem przepowiadania przyszłości.
- Miałam wizję, że przyjdziesz - powiedziała uśmiechając się. Była to niska osóbka, o krótkich ciemnych włosach i bladej cerze. Coś sprawiło, że Tomek od razu ją polubił.
- Czytałem o was i chciałem się dowiedzieć, czy naprawdę żyjecie. I jestem mile zaskoczony - powiedział Tomek.
- Więc pewnie wiesz, że jestem Alice, a Ty jesteś Tomek - wyszczerzyła bielutkie ząbki. - Myślę, że rodzinka nie będzie zła, jak Cię przyprowadzę do domu. Jasper, Rosalie i Emmet są na polowaniu, a Bella z Edwardem wyjechali gdzieś z Nessie - przez dłuższą chwilę Alice opowiadała o Cullenach i ich aktualnym życiu, a Tomek tylko przytakiwał. Później poprosiła go, aby opowiedział o sobie. Gdy już powiedzieli tyle, ile wielu ludzi nie powiedziało do siebie w całym swoim życiu, Tomek wrócił do samochodu ojca i razem odjechali. Wiedział, że będzie tę wizytę wspominał długo.

Nie wiem jakiej jesteś płci, dlatego napisałam w narracji 3-osobowej. A Zmierzch był pierwszą książką jaka mi się nasunęła.
14 2 14