PRZETŁUMACZCIE !jak będzie z translatora to od razu błędną zgłaszam, jak będzie ładnie przetłumaczone to najlepsza ;)
Überlege dir von der Anschaffung eines Haustieres, ob du dein Tier den persönlichen Alltag integrieren kannst, dazu gehört auch der Urlaub.
Hunde sind soziale Rudeltiere, sie leben gern in der Gruppe. F€r sie ist es am wichtigsten in ihrem vertrauten Familienkreis zu bleiben. Der Hund scheut keine neue Umgebung und freut sich darüber, dass seine Familie mehr Zeit für ihn hat.
Der Kätze gefällt eine Veränderung ihres gewohnten Lebensraumes gar nicht. Sie sollte auf den Fall zuhause bleiben und von einer erwachsenen Person gepflegt und gefüttert werden. Am besten ist e, wenn die ausgewählte Person deine Katze bereits kennt, denn Katzen sind bei fremden Menschen sehr scheu(ängstlich).

3

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-22T20:39:16+01:00
Pomyśl o zakupie domowych, jeśli można zintegrować swoje zwierzę osobistego życia, dotyczy to urlopu.
Psy są zwierzętami społecznymi opakowanie, jak oni żyją w grupie. F € r jest najważniejsze pozostanie w gronie rodzinnym. Pies boi się nowych warunków i wyraża zadowolenie z faktu, że jego rodzina ma więcej czasu dla niego.
Itp. kotów wytrąca zmiany zwykle siedlisko w ogóle. Należy pozostać w domu oraz w przypadku karmienia dorosłych i opiekę. Najlepszym sposobem jest e wtedy, gdy wybrana osoba jest już obeznany z kota, bo koty są bardzo nieśmiały, bojaźliwy z obcymi) (.
2010-02-22T20:44:15+01:00
Pomyśl o zakupie zwierzątka domowego, można pomóc swojemu nowemu zwierzęciu i dać mu lepsze życie.
Psy są zwierzętami społecznymi żyją one najczęściej w grupach. Najważniejsze aby pozostały w gronie rodzinnym. Pies boi się nowych warunków i wyraża zadowolenie z faktu, że jego rodzina ma więcej czasu dla niego.
I tak podobnie jest u kotów. Należy utrzymywać je w domu oraz w przypadku karmienia częściej się nimi opiekować . Najlepszym sposobem jest w wtedy, gdy wybrana osoba jest już znana kotkowi, bo koty są bardzo nieśmiałe( płoszą się) .

=)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T20:50:14+01:00
Pomyśl o zakupie (powinno być zwierząt, ale nie jestem pewna) domowych, jeśli można zintegrować swoje zwierzę do osobistego życia, dotyczy to urlopu.
Psy są zwierzętami społecznymi zazwyczaj one żyją w grupie. Dla nich jest najważniejsze pozostanie w gronie rodzinnym. Pies boi się nowych warunków i wyraża zadowolenie z faktu, że jego rodzina ma więcej czasu dla niego. Podobnie jest z kotkami.
Kotów zwykle wytrącają zmiany siedliska w ogóle. Należy pozostać w domu oraz w przypadku karmienia,opiekować się nimi. Najlepszym sposobem jest wtedy, gdy wybrana osoba jest już obeznana z kotami, bo koty są bardzo nieśmiałe i bojaźliwe z obcymi. (są płochliwe)...

Mam nadzieje, że dobrze...