Witam mam problem z przetlumaczeniem tego tekstu
Meine Freundin heißt Marta. Sie ist Schülerin und besucht das Sportlyzeum. Marta ist mittelgroß, sehr schlank und hat langes blondes Haar, blaue Augen und eine hübsche Nase. Alle finden sie nett. Die Jungen aus ihrer Klasse finden Marta schön und haben sie gem. Sie ist sympathisch, ruhig und sehr bescheiden. Wir kennen uns viele Jahre und verstehen uns sehr gut.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-22T21:28:17+01:00
Moja przyjaciółka ma na imię Marta. Jest uczennicą i uczęszcza do liceum sportowego. Marta jest niewysoka, bardzo szczupła Marta i ma długie blond włosy a także niebieskie oczy i długi (?) nos. Wszyscy sądzą, że jest miła. Chłopcy z jej klasy uważają, że Marta jest miła i ją lubią. Ona jest sympatyczna, spokojna i jest bardzo skromna. Znamy się już kilka lat i rozumiemy się bardzo dobrze.
2010-02-22T21:33:16+01:00

Moja przyjaciołka nazywa sie marta. Jest uczennicą i chodzi do liceum sportowego. Jest średniego wzrostu, bardzo szczupła i ma długie blond włosy, niebieskie oczy i piękny nos. Wszyscy uważają, że jest miła. Chłopcy z jej klasy uważają, że marta jest piękna i ma .....\ . Ona jest sympatyczna, spokojna i bardzo zadowolona. Znamy sie wiele lat i rozumiemy bardzo dobrze.