Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T22:02:08+01:00
Szanowana Świeteźanko! Jak mogłaś mnie tak potraktować?!
Twoje zachowanie bardzo mnie zbulwersowało, gdyż myślałem, żę jesteś inna niż wszystkie kobiety. Twoja kara nie była w żadnym stopniu adekwatna do mojej winy. Nie dałeś mi żadnej pewności ani nawet znaku, żę powrócisz do mnie. Wielu, a w zasadzie większość mężczyzn na moim miejscu postąpiła by tak samo. Zachowałaś sie wobec mnie bardzo nie sprawiedliwie.
Gdy pytałem się Ciebie o wiele rzeczy, Ty nigdy nie chciałaś mi o sobie nic powiedzieć. A w momencie, kiedy wyznałem Ci miłość uciekłaś do lasu. Nigdy bym się nie spodziewał, że tak postąpisz i tak bardzo mnie skrzywdzisz. Mam nadzieję, że jeszcze raz zastanowisz się co do tej kary, i chce żebyś wiedział, że nadal, po całym tym zajściu bardzo Cię kocham.

Pozdrawiam. :))
2010-02-22T22:05:22+01:00
Moje postępowanie , nie było przykładem do naśladowania.
Zrobiłem cos okropnego choć tak bardzo cię kocham.
Ale miałem do tego swoje powody gdyż tak często zostawiałaś mnie samego oraz gdy pytałem o różne rzeczy nie dawałaś mi odpowiedzi . Brakowało mi tego ciepła i uczucia , ale gdy nimfa wynurzona z wody zaczęła mnie uwodzić , nie mogłem sie powstrzymać , gdyż jestem chłopakiem który ma swoje uczucia.