Odpowiedzi

2009-10-16T15:12:25+02:00
Książka “Prawdziwe Życie w Bogu” jest dla mnie potwierdzeniem miłości Boga do mnie oraz potwierdzeniem relacji pomiędzy mną a Bożą światłością, Miłością i Miłosierdziem. Jest to książka, w której Pan Jezus wspiera mnie i broni. Patrzymy na Boże oblicze i możemy je kontemplować.Pan Jezus dał mi przez te książki wiele. Są one odkryciem mojego życia, źródłem łask. Brakuje mi słów, aby opisać, co Bóg robi dla mnie i nie tylko dla mnie, dla całej zbłąkanej ludzkości, a ta nie chce korzystać z Miłości. (...) “Prawdziwe Życie w Bogu” jest dla nas światłem, drogowskazem. Serdecznie polecam.
2 4 2
2009-10-16T15:22:22+02:00
Jest rok 2009, a ja jestem uczennicą gimnazjum. Wyobrażenie o mojej przyszłości nie jest jeszcze do końca sprecyzowane, ale powoli zastanawiam się, co będzie moim celem życiowym, gdzie znajdę pracę. Za dziesięć lat będę już po studiach. Być może skończę studia dziennikarskie, bo odkąd pamiętam uwielbiam pisać. Moim marzeniem jest znaleźć pracę w jakiejś ciekawej gazecie i opisywać życie i problemy gwiazd show-biznesu, najchętniej znanych ludzi z Hollywood. Oczywiście w celach zawodowych wyjechałabym za granicę.
10 lat to nie mały okres w moim życiu, więc dokładnie nie mogę powiedzieć, co będę robić. Mogłabym też zostać wolontariuszką w jakimś szpitalu dla dzieci chorych na raka. Gdy tylko pomyślę o tych małych istotach, które tak cierpią robi mi się smutno. Na prawdę chciałabym się udzielać tym, którzy potrzebują pomocy, a wiem, że tych ludzi nie jest mało. Uważam, że najważniejszym celem człowieka nie jest bogactwo, lecz to, aby był dumny z tego, że zrobił coś dobrego dla innych. Ja chciałabym mieć taką satysfakcję, że byłam komuś potrzebna.
4 4 4
2009-10-16T15:29:06+02:00
"Prawdziwe życie w Bogu " - jest potwierdzeniem miłości do ludzi od Boga ,jest odkryciem łask bożych , prawdziwego szcześci doświatczającego w swojim życiu poprzez rodzinę którą bóg nam darował ( jakby w prezęcie ) . Jest to książka która mówi o tym jak Pan Jezus jest dla nas miłosierny że wybacza nam nasze [wielki czasami] grzechy .

Polecam ;]
Pow ;]]
3 1 3