Odpowiedzi

2010-02-23T10:25:17+01:00
Według większości polskiego społeczenstwa kazdy nastolatek, bezdomny, czy mało zamożna osoba to potencjalny palacz,alkoholik i narkoman.Niestety polska to spoleczenstwo gdzie ludzie opieraja sie glownia na stereotypach
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T10:30:00+01:00
Alkohol:

Piwo bezalkoholowe nie zawiera wcale alkoholu. Jakość taniego wina jest pogarszana przez siarczany (siarkowane jest nawet Moet and Chandon). Alkohol to dobry środek na sen. „Nie jestem pijany bo nie czuje się pijany.” „Nie jest alkoholikiem bo nie pije codziennie/nie jest wiecznie pijany” Alkoholik to człowiek z marginesu. Alkohol pomaga kiedy jest zimno (co prawda pomaga ale w takim przypadku więcej szkodzi niż pomaga).

Narkotyki:
Marihuana nie uzależnia i nie powoduje raka płuc (powoduje tak samo jak każda inna roślina z tytoniem na czele, jeśli jest palona). Stymulanty zawsze zawierają strychninę. Człowiek, który raz weźmie, bierze do końca życia. Narkomani to ludzie „źli”.

Nikotyna:
Palenie papierosów nie szkodzi. Papierosy aromatyzowane szkodzą mniej (no... akurat djarumy są mocne). Papierosy aromatyzowane mogą być palone przez dzieci i młodzież (takie coś mówią we Francji ;).