2.Napisz o swoim a)samopoczuciu lub b)nastroju w ostatnim czasie.Wybierz przydatne zwroty:
a)szumi mi w głowie,wiruje mi przed oczyma,zaczęło mnie boleć,zrobiło mi się gorąco ,duszno mi ,słabo mi,kłuje mnie,trzęsie się,lepiej mi ,przeszło mi ,przestało mnie boleć,polepszyło się

b)żal mi ,smutno mi,ciężko mi , dziwnie mi ,strasznie mi ,zbiera mi się na płacz,wesoło mi,lekko mi na sercu będzie dobrze ,bedzie cudownie,będzie mi tak zawsze,raz mi smutno ,a raz wesoło.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T11:18:11+01:00
A. Gdy rano szybko wstałam z łóżka, krzywo stanęłam i upadłam uderzając się w głowę. Świat zawirował mi przed oczami i zrobiło mi się gorąco i duszno tak że nie mogłam oddychać. Po chwili wróciłam do siebie, ale wciąż szumiało mi w głowie i zaczynała boleć mnie kostka. Przez kolejne kilka godzin trzęsłam się nie wiadomo czemu i słabo mi było, co powodowało że co chwilę mdlałam. Postanowiłam się więc położyć i po kilku godzinach snu polepszyło się i czułam że jest lepiej. Ból w kostce ustał i przestała mnie boleć głowa.

b. Tak jakoś dziwnie mi dzisiaj. Raz mi smutno, a raz wesoło. Chociaż wiem że będzie dobrze to smutna jestem. Przypominam sobie wesołe chwile, a zbiera mi się na płacz bo wiem, że to już nie wróci. Żal mi że tamte dni już były i nigdy już nie będą. Ale za chwilę myślę, że przecież będzie cudownie, że będzie jeszcze lepiej teraz. Taki zmienny mój nastrój dzisiaj..
68 4 68