Odpowiedzi

  • nnb
  • Rozwiązujący
2010-02-23T12:36:56+01:00
Chodzący chomik zahaczył chudego chłystka. Chłystek uchylił się chyłkiem. Wywołali harmider który wzmagał się przez pewnego ulicznego handlarza herbatą. Chytry sprzedawca nie był zadowolony z tej hecy. Jego ceny były tak horrendalnie wysokie, że miał niewielu chętnych.
2010-02-23T13:19:57+01:00
Chytrus, Hipolit,huczne, hrabia, mucha, huśtawka, hamak, hałas , brzuch,duch, pech, ochota, schabowy ,Helena, charyzma, harcerz,chustka,harce humor, różnokolorowych holenderski

Koleżanka Helena postanowił zorganizować huczne przyjęcie urodzinowe.Wiadomość ta narobiła wiele hałasu, i wszystkich bardzo zaskoczyła.Helena zaprosiła całą swoją klasę oraz swoich przyjaciół harcerzy. Przyjęcie zorganizowane przez Helenę było bardzo huczne i hałaśliwe.Helena dostała mnóstwo prezentów miedzy innymi : hamak, maskotkę hipopotama, nową harcerska chustę oraz bukiet różnokolorowych holenderskich tulipanów z czego była bardzo zadowolona.Przyjęcie to było pełne harców i humoru. Na koniec wszyscy podziękowali Helenie za tak wspaniałe pełne charyzmy przyjęcie.