Siemka robie wydarzenie tygodnia i do tego tesktu mam napisać kilka zdań co o tym temacie sadzę. Pliska napiszcie Mi daje 12 punktów a oto ten tekst :
Do zdarzenia doszło około godziny 2:20. Policjanci z drogówki zatrzymali samochód marki Volkswagen. Okazało się, że mężczyźni podróżujący autem byli ubrani w policyjne kombinezony, mieli też policyjne kamizelki. W samochodzie znaleziono kilka sztuk broni długiej oraz krótkie pistolety. Przestępcy mieli też kajdanki. Najprawdopodobniej chcieli podszywać się pod funkcjonariuszy policji.

W strzelaninie udział brało dwóch policjantów oraz 4 mieszkańców Szczecina, którzy jak się okazało, są dobrze znani policji. Po oddaniu kilku strzałów przestępcy zaczęli uciekać. Poszkodowani funkcjonariusze wezwali posiłki. Sprawców odnaleziono, jeden z nich już nie żył. Najprawdopodobniej został postrzelony przez jednego z policjantów.

1

Odpowiedzi

2009-10-16T16:29:45+02:00
Niewiem konkretnie o co chodzi ale np:
Całą tą sytułację widziałem/łam z okna mojego pokoju.Z poczatkunie wiedzialem/łam o co konkretnie chodzi.Nagle zbiegło sie wiele mieszkańców miasta i przejezdnych.Gdy ujrzałem tych policjantów bardzo się wystraszyłem/łam .myślę,że to wydarzenie pozostanie w mojej pamięci,bo rzadkotakie wydarzenia mają miejsce w okolicach mojego domu.Kiedy ktoś mówi o jakim wypadku odrazu przypomina mi sie ta właśnie historia.
sądze że policja mogła nie dopuścić do strzelaniny ,ale co się stało to sie nie odstanie .....


niewiem co napisać :D może coś się przyda :)