Przetłumacz.
I hate doing household jobs. I don't mind washing the car or taking the dog for a walk but i don't emptying the rubbish. It always smells foul. And i hate tidying my room. That's the most boring part of Saturday. I like my room.The walls are full of photos of Liverpool football team and I've got a big poster of Sarah Michaelle Gallar on the ceiling and a fish tank in the corner with some tropical fish in it. There's lost of stuff on the floor and on my desk but i know where everything is. My sister, Tania, has to help quite a lot in the house but she's older. she has to empty the dishwasher every day and she sometimes has to go shopping at the supermarket but that's all. she goes bannanas if Mum asks her to do more than that.

3

Odpowiedzi

2010-02-23T15:11:24+01:00
Nienawidzę robić zadań domowych. Nie mam nic do mycia samochodu czy biorąc psa na spacer, ale nie opróżnianie śmieci. Zawsze pachnie faul. A ja nienawidzę sprzątania mojego pokoju. To najnudniejsze część soboty. I like my room.The ściany pełne zdjęć zespołu Liverpool Football i mam wielki plakat Sarah Michaelle Gallar na suficie i akwarium w rogu niektórych tropikalnych ryb w nim. Nie stracił rzeczy na podłodze i na biurku, ale wiem, gdzie wszystko jest. Moja siostra, Tania, ma pomóc sporo w domu, ale ona jest starsza. musi ona pusta zmywarka codziennie, a ona ma czasami pójść na zakupy w supermarkecie, ale to wszystko. she goes bannanas gdy mama prosi ją, aby zrobić coś więcej.

Tak wyszlo na translatach
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T15:14:22+01:00
I hate doing household jobs. I don't mind washing the car or taking the dog for a walk but i don't emptying the rubbish.

Nienawidę prac domowych. Nie mam nic przeciwko myciu samochodu, albo zabieraniu psa na spacer, ale nie wynoszenia śmieci.

It always smells foul. And i hate tidying my room. That's the most boring part of Saturday. I like my room.The walls are full of photos of Liverpool football team and I've got a big poster of Sarah Michaelle Gallar on the ceiling and a fish tank in the corner with some tropical fish in it.

On zawsze śmierdzi jak jest pełen. I nienawidzę sprzątania swojego pokoju. To jest najnudniejsza część soboty. Lubię mój pokój. Ściany są pełne fotografi zespołu Liverpoolu (piłki nożnej) i mam wielki plakat Sarah Michaelle Gallar na suficie i akwarium w rogu z kilkoma tropilalnymi rybkami w środku.

There's lost of stuff on the floor and on my desk but i know where everything is. My sister, Tania, has to help quite a lot in the house but she's older.

Mam pełno rzeczy na podłodze i na moim biurku, ale wiem gdzie wszystko jest. Moja siostra Tania musi pomagać więcej w domu, bo jest starsza.

she has to empty the dishwasher every day and she sometimes has to go shopping at the supermarket but that's all. she goes bannanas if Mum asks her to do more than that.

Musi codziennie opróżniać zmywarkę i musi robić zakupy w supermarkecie ale to wszystko. Ona wariuje jeśli mama poprosi ją żeby zrobiła więcej niż to.
2010-02-23T15:17:49+01:00
Nie nawidze pracy domowej. Nie przejmuje się myciem samochodu i wyrzucaniem śmieci. To sa proste rzeczy. I nie nawidze sprzątania mojego pokoju. To jest jedna najnudniejszych rzeczy w Soboty. Lubie mój pokój. Ściany są pełen zdjęć klubu piłkarskiego Liverpool i mam duży plakat Sarah Miachaelle Gallar na suficie i akwarium na rogu z tropikalnymi rybami. Jest bałagan na podłodze i biurku, ale wiem wszystko, co, gdzie leży. Moja siostra, Tania musi trochę dużo pomagać w domu, ale jest starsza. Ona musi myc naczynia codziennie i czasami musi robić zakupy, ale to wszystko. Ona idzie w banany, jak Mama karze jej robić więcej niż to [?]