Odpowiedzi

2010-02-23T16:48:40+01:00
Breakdance
W breakdance nie ma sztywnych reguł. Tancerze, inspirując się muzyką, sami tworzą ruchy i kroki. Styl ten ciągle się rozwija.

Dancehall
Dancehall to dynamiczny i żywy taniec uliczny, którego głównymi cechami jest płynność ruchów i bioder oraz tułowia. To taniec bardzo energetyzujący, zaliczany do grupy tańców hip-hop, ale oparty na zupełnie innym rytmie i krokach. ;)


Afro dance jest pełen energii i dynamiki, pozwala wyrazić wiele uczuć, a chyba przede wszystkim pozbyć się negatywnych emocji. Taniec ten ma nieskrępowany charakter . Pomaga też rozluźnić ciało, które porusza się swobodnie w rytm gry na bębenkach. Taniec i muzyka mają oddawać puls Ziemi, bicie serca, żywioł, gorący rytm Afryki.

11 4 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T19:22:11+01:00

Breakdance-w breakdance nie ma sztywnych reguł. Tancerze, inspirując się muzyką, sami tworzą ruchy i kroki. Styl ten ciągle się rozwija.
Dancehall-to dynamiczny i żywy taniec uliczny, którego głównymi cechami jest płynność ruchów i bioder oraz tułowia. To taniec bardzo energetyzujący, zaliczany do grupy tańców hip-hop, ale oparty na zupełnie innym rytmie i krokach. ;)
Afro-dance jest pełen energii i dynamiki, pozwala wyrazić wiele uczuć, a chyba przede wszystkim pozbyć się negatywnych emocji. Taniec ten ma nieskrępowany charakter . Pomaga też rozluźnić ciało, które porusza się swobodnie w rytm gry na bębenkach. Taniec i muzyka mają oddawać puls Ziemi, bicie serca, żywioł, gorący rytm Afryki.
12 3 12