Napisz sprawozdanie z wyjścia do kina.

małe podpowiedzi

zbiórka - godz. 9:15
seans - godz. 10:50
jechaliśmy do kina 10 minut
nazwa kina - Silver Screen
nazwa filmu - Alvin i wiewiórki 2
do kina jechaliśmy z klasą 4a

trzeba też trochę film opisać.


Z góry bardzo dziękuje za pomoc. ;)

1

Odpowiedzi

2010-02-23T16:52:57+01:00
W szkole podstawowej w (miejscowość) została zorganizowana wycieczka do kina Silver Screen na film "Alvin i wiewiórki 2". Aby na czas zdąrzyć do kina zbiórka odbyła się o godzinie 9:15. Kiedy jechaliśmy w autobusie było nam bardzo wesoło mimo że podróż trwała tylko 10 minut ponieważ jechaliśmy z klasą 4a. Seans rozpoczął się o godzinie 10:50 czyli wcześnie rano. Film był naprawdę bardzo ciekawy opowiadający o Film opowiada o: trzech śpiewających wiewiórkach, które trafiają z lasu do miasta na ściętej przez ludzi choince. Pierwszym miejscem ich pobytu jest studio muzyczne, którego właścicielem jest Ian. Oprócz Alvina, Theodora i Szymona (ang. Simon) do firmy trafia Dave - żyje z pisania piosenek i wymyślania reklam, tego drugiego zajęcia nie lubi. Przychodzi on bowiem aby dać Ianowi do przesłuchania nową piosenkę jego autorstwa. Niestety zostaje ona zmieszana z błotem. Wtedy zdołowany Dave wraca do domu, nie wiedząc, że do niesionego przez niego koszyka wskoczyły wiewiórki.
W domu, Dave wyrzuca swój sprzęt za drzwi, bo nie ma już zamiaru pisać kolejnych piosenek. Gdy odpoczywa na kanapie w jego domu zaczynają się dziwne odgłosy, postanawia to sprawdzić. Po dłuższej walce z gryzoniami, które buszowały w jego kuchni, Dave pada nieprzytomny - dostaje słoikiem w głowę. Po przebudzeniu okazuje się, że zwierzęta, które go zaatakowały mówią. Przerażony wyrzuca je na dwór.
Gdy myślał, że ma je już z głowy, to zza okna zaczynają dochodzić odgłosy śpiewu. Sprawdza to, a jak się później okazuje, źródłem śpiewu są Alvin, Theodore i Szymon. Postanawia pójść z nimi na układ, on ich przygarnie, a oni będą śpiewać jego piosenki. Po krótkiej negocjacji zgadzają się.
Wszystko idzie jak z płatka, wiewiórki stają się sławne, a Dave ma za co żyć. Jednak coś sprawia, że zaczyna martwić się o swoich małych współlokatorów. One także się do niego przywiązują lecz on nie chce tego przyznać, że mu na nich zależy przez co wpadają w konflikt i w jego wyniku zostają rozdzieleni.

6 2 6