Odpowiedzi

2010-02-23T17:06:07+01:00
Chciałbym skonstruować wielkiego robota. Potrafiłby on gotować obiad, przez co mógłby pomagać mojej mamie. Umiałby on też sprzątać, dzięki czemu miałbym więcej czasu dla siebie. Pomagałby mi też w lekcjach. Wieczorami odtwarzałby moją ulubioną muzykę. Natomiast w nocy pilnowałby on naszego mieszkania. Nie byłby jednak idealny. Nie potrafiłby rozwiązywać zadań matematycznych. Wyglądałby jak człowiek, więc nie mógłby zmieniać swojej postaci. Nie umiałby również unosić się w powietrzu. Oczywiście nie mógłby pływać ani kąpać psa, żeby nie mieć kontaktu z wodą. Niestety, nie umiałby chyba też sam siebie naprawić w razie usterki.
2010-02-23T17:10:02+01:00
Mój robot Nazywa sie reksio . Nie jest zbyt duzy i kształtem przypomina małego pieska. Reksio gdy tylko poczuje głod albo chce mu się pic to szczeka do tej pory aż nie nasypię mu chrupek do miski. Chodzac z nim na spacery jak kazdy pies musi wydalac to co zjadł. Gdy widzi inne psy reaguje szczekaniem. doskonale poznaje mnie i mojich znajomych zawsze umie sie przywitac i polizac mnie czule w dłon lub wesoło merdac ogonkiem. Posiada takze wspaniały wech i gdy tylko potrzebne mi jest znalesc kogos zawsze to uczyni. Piesek wyczuwa kiedy jest mi smutno i stara sie mnie pocieszyc przytulajac sie do mnie, a gdy grozi mi niebespieczenstwo zawsze staje w mojej obronie. Reksio naszczescie sie nie leni i i nie wydala odchodów w domu. Nie brudzi i nie wywraca przedmiotów. Piesek zawsze wie gdzie jest jego miejsce i nie pcha mi sie na siłe do łózka w nocy. Ogolnie moj robot reksio to bardzo wspaniały przyjaciel moze zastapic prawdziwego psa i ma tyle zalet. Nawet moja mlodsza siostra (brat) bardzo go lubi :))
2010-02-23T18:10:55+01:00
My robot is able to read, and He knows how to play football. This robot also knows how to paint beautiful pictures. Albert robot can read minds. He unfortunately is not a defect as well because he sees must carry okulary.Albert is also quick and agile.

Mój robot umie czytać i Umie grać w piłke nożną. Ten robot umie również malować piękne obrazy. Robot Albert może czytać w myślach. On niestety ma wadę nie za dobrze widzi dlatego musi nosić okulary.Albert jest też szybki i zręczny.