Odpowiedzi

2009-10-17T12:09:02+02:00
Ewa-pierwsza kobieta, skuszona przez szatana zerwała zakazany owoc. Zmusiła również Adama, aby zjadł jabłko. To przez nią pierwsi ludzie zostali wygnani z raju.
Pandora-symbol kobiecej ciekawości, sprowadziła na ludzi plagę chorób i nieszczęść.
Wszyscy są przekonani, że to kobiety są winne wszelkim nieszczęściom. Niestety, tak to bawi ludzi, że powstają złośliwe dowcipy na ten temat.
Jednak kobiety nie tylko potrafią siać zamęt i zniszczenie. Są pani, które miały wpływ na bieg historii. Umiały domagać się swoich praw.
Po za tym czemu miałyby być w centrum wszystkich niemiłych zdarzeń? Nie są doceniane, gdy ratują ludzi. Gdy muszą sobie radzić z problemami mężów.
Czy kobiety są darem czy przekleństwem? Jest to sporna sprawa. Z jednej strony wymaga się od nich wierności, z drugiej oskarża o zdradę. Tak samo jest z mężczyznami.
Moim zdaniem kobiety i mężczyźni-każdy popełnia błędy. Po prostu każdemu trzeba dać szansę na naprawienie ich.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-17T12:39:06+02:00
Mały Książe mam pewny problem,od kilku dni męczy mnie ta historia więc proszę cię o pomoc.
Pewnego dnia gdy jeszcze słońce było za chmurami wstałem i rozglądałem się po pokoju.Było tak cicho,zdziwiłem się bo zawsze gdy wstaje mój Przyjaciel Tomek zawsze krzyczy zeby mnie obudzić,ale tym razem tak nie było.Poszłem go szukać ale niestety go nigdzie nie było,zastanawiałem się gdzie by mógł pójść.Zauważyłem list który leżał na stole.Był to list od mojego przyjaciela.Napisał ze nie chce juz ze mną mieszkać i się wuprowadza,prosił zeby go nie szukać.Ale ja bardzo go lubiłem miał takie jasne loczki które w promieniu słońca lśniły niczym złoto.Zawsze mozna było go odróżnić od pozostałych.Napisałem więc do ciebie Mały Książę o pomoc w jego szukaniu.Opisze ci jego wygląd żeby było łatwiej pdnalezć go.Był to chłopiec o jasnej karnacji niebieskich oczach.Ubierał zawsze spodnie czarne i bluzkę w paski,Bo uważał ze najlepiej mu ten kolor pasuje.Więc miał tylko takie ciuchy.Był wysoki i chudy,nosił na plecach plecak z pieskiem.Można go łatwo odnalezć po burzy loczków na głowie.W słońcu się bardzo świecą.Proszę cie Książe o pomoc a obiecuje ze zrewanżuje ci się za to.