Odpowiedzi

2010-02-23T17:49:02+01:00
Z moimi znajomymi umówiliśmy się w bibliotece żeby zrobić plakat na temat wybranego ssaka. Wybraliśmy tygrysa.
Zabraliśmy co było nam potrzebne i poszliśmy do miejskiej biblioteki publicznej.
Niestety musieliśmy czekać na Michała który się miał się pojawić za godzinę. W tym czasie szukaliśmy jakieś ciekawostki w rożnych książkach na temat tygrysa. Poszukiwania zakończyły się powodzeniem; znaleźliśmy mnóstwo ciekawostek na temat naszego ssaka.
Po godzinie jak obiecał Michał zjawił się w bibliotece. Rozłożyliśmy bristol na stole i zaczęliśmy pracować nad naszym projektem.
Była świetna zabawa; malowaliśmy, pisaliśmy i przy okazji trochę się powygłupialiśmy i także kłóciliśmy się na temat plakatu.
Ja namalowałam dużego tygrysa na boku. Renata napisała duży napis "Tygrys" ,który pisała ponad godzinę ale rezultat był rewelacyjny ,ponieważ bardzo się starała. Michał i Kuba drukowali, przyklejali i decydowali o tekście który miał opowiadać o tygrysie. Napisali też dużo ciekawostek na temat tego zwierzęcia. Bo skończeniu pracy nawet pani bibliotekarka, pani Iwona nas pochwaliła. Rzeczywiście było co chwalić; plakat wyszedł znakomicie.
Następnego dnia pani od przyrody zachwycił nasz plakat. Do dziennika wstawiła nam ocenę celującą a nasz plakat przywiesiła na honorowej tablicy.