Niedługo na lekcji historii będziemy robili sąd w sprawie Hitlera.Podaj minimum 5 argumentów broniących Hitlera(coś typu iż wpłynęła na to choroba psychiczna . . . . . . )(Napisałem mniej więcej jak bo dodaje to zadanie 3 raz bo wcześniej się nie zrozumiałem z rozwiązującymi:)) Na dzisiaj!!Daje 23 pkt!!

2

Odpowiedzi

2010-02-23T18:19:48+01:00
1 za początków panowania był on zbawienny dla Niemiec, gdyż podniósł on upadły kraj po 1 wojnie światowej. w niecały rok zreformował kraj co przyczyniło się do wzrostu miejsc pracy, spatku bezrobotnych i głodujących.
2

tak naprawdę Hitler był dobrym człowiekiem któremu władza uderzyła do mózgu. stał się szaleńcem i zawsze miał za mało z tego powodu nie można wymyślać więcej broniących go uwag. był on dobry do pewnego czasu, zawarł sojusz z Rosją był dobry dla państwa i ludu. zmasakrowanym ludziom dawał pomoc, nadzieje i wiare.

mam nadzieje że o to ci chodziło licze na naj
2010-02-23T18:57:13+01:00
1 za początków panowania był on zbawienny dla Niemiec, gdyż podniósł on upadły kraj po 1 wojnnie.
2.jednak tak naprawdę Hitler był dobrym człowiekiem któremu władza uderzyła do głowy. zawarł sojusz z Rosją był dobry dla państwa i ludu. zmasakrowanym ludziom dawał pomoc, nadzieje i wiare.