Czym dla cb jest rodzina?? jak sie w nej czujesz?? tylko prosze zeby to nie bylo to co zaczyna sie "Rodzina jest dla mnie bardzo istotna" bo to juz mam ale musze napisac kolezance i ona musi miec cos innego a nie moge znalesc ??
Dam naj :D

2

Odpowiedzi

2010-02-23T19:29:25+01:00
Rodzina jest dla mnie wszystkim. W trudnych chwilach i dołujących sytuacjach, to u niej znajdę oparcie.
Mogę czuć się bezpieczna, kiedy wiem, że czuwają nade mną jej członkowie.. W rodzinie znajdę czułość, miłość a przede wszystkim zaufanie, którego trudno się doszukać gdziekolwiek indziej. Kiedy jestem smutna i bezradna, nie wiem co robić, mam świadomość, że mogę na nich liczyć, że znajdę u nich schronienie i opokę przed całym złem ludzkim. Rodzina.. dla każdego oznacza coś innego. Dla mnie jest to niezbędna podpora - część życia. Zawsze mogę liczyć na wsparcie pałających miłością i zaufaniem bliskich.. Według mnie, to najlepsze, co otrzymałam od życia - dar rodzinnej miłości..

Proszę o naj.:) Kiepsko u mnie z punktami :))
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T21:38:01+01:00
Rodzina jest dla mnie czymś wyjątkowym. Przy niej czuje się bezpiecznie bo wiem ze nic mi nie grozi. W prawdziwej rodzinie powinna panowac milosc i ogromne zaufanie. Gdy tego zaufania zabraknie relacje miedzy rodzicami a dziecmi zmeiniaja sie na gorsze. Każdy czlonek powinnien odczuwac milosc wobec drugiej osoby. Pomoc w rodzinie tez duzo znaczy. Gdy ktos jest chory trzeba isc po lekarstwa. Mysle ze kazdy powinein miec taka jedna zaufana i dobra osobe. Atmosfera w rodzinie zalezy od tego jak sie zachowujemy. Powinno byc zawsze sympatycznie i milo.


mysle ze pomoglam chociaz troche
Klaudia dasz najj plisssssssssss